Jednopodlažný rodinný dom - Turany nad Ondavou

Turany nad Ondavou, okr. Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Turany nad Ondavou, okr. Stropkov
Cena
120.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0473
Možnosť hypotekárneho úveru :
333 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Jednopodlažný rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 650 m², a už pri prvom pohľade Vás očarí svojou atmosférou. Ponúka štyri útulné izby, ktoré sú ideálne pre rodinu hľadajúcu svoj vysnívaný domov. Každá izba je navrhnutá s dôrazom na pohodlie a súkromie, pričom dostatok prirodzeného svetla dotvára celkovú harmóniu priestoru. Pri vstupe vás privíta útulná vstupná chodba, z ktorej sa dostaneme do kuchyne. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, elektrickou rúrou s indukčnou doskou a o kompletné dozariadenie sa určite rada postará nová gazdinka, ktorá určite ocení aj praktickú špajzu. V nej sa nachádza kondenzačný plynový kotol Vaillant a 120 l zásobník na prípravu teplej vody, čo zaručuje komfort počas celého roka. Priestranná kúpeľňa ponúka vaňu, sprchovací kút, umývadlo a toaletu a spĺňa všetky vaše potreby. Srdcom domu je obývačka, ideálna na trávenie voľných chvíľ s rodinou a priateľmi. Spálňa poskytuje pokojné miesto pre oddych a regeneráciu. Pre deti sú tu dve samostatné izby, ktoré môžu slúžiť súčasne ako študovne zároveň aj ako herne. Plastové okná zaručujú, že váš dom bude svetlý a teplý, pričom nová elektrina poskytuje bezpečnosť a spoľahlivosť. Dom je čiastočne podpivničený. V pivničných priestoroch sa nachádza letná kuchyňa, práčovňa a menšia pivnica. V kotolni nájdete funkčný kotol na tuhé palivo a hneď vedľa praktickú garáž s výstupom na pôjd. V zadnej časti záhrady pri dome, je v súčasnosti nedokončený altánok, ktorý má veľký potenciál na vytvorenie krásneho a funkčného priestoru pre rodinné stretnutia, relaxáciu a záhradné oslavy. Tento dom v Turanoch nad Ondavou nie je len stavbou, je to miesto, kde môžete začať písať novú kapitolu svojho života, miesto, kde sa budete vždy radi vracať. Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si so mnou stretnutie, a ja Vám rada zodpoviem všetky Vaše otázky.

VÝHODY:
• Nová elektroinštalácia
• Výmera pozemku
• Plastové okná
• Nová fasáda
• Možnosť hypotéky
• Zateplené stropy
• V blízkosti RO Domaša

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
4
Rozloha pozemku:
650 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
  • Plyn
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná
Rekonštrukcia:
kompletná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Mária K., Svidník

Som veľmi spokojná so službami, zvlášť pani Ing. Regrutovej. Nikam som nemusela chodiť, všetko vybavili za mňa, či už kataster aj prepis plynu, elektriky a ostatných energií. ĎAKUJEM


Bc. Michal K. dis.art., Svidník

Každý z mojich známych sa čudoval, ako rýchlo prešiel celý proces predaja aj kúpi, nikam som nemusel chodiť. RK mi ušetrila veľa času a všetky dôležité veci vybavila za mňa.


Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


Zdielať

Rady

Čo sa považuje za stavbu?
V poslednej dobe sa často stretávame pri predaji rodinných domov a pozemkov so stavbami, ktoré nie s...
Rekonštrukcia bytu
CHYSTÁTE SA REKONŠTRUOVAŤ BYT? KOHO TREBA UPOZORNIŤ,  AKÉ  POVOLENIA  POTREBUJETE? PORADÍME... AKO ...