Nadštandardný byt s terasami a garážou - Hrnčiarska, Stropkov

Hrnčiarska, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Hrnčiarska, Stropkov
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Byt
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0530
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Moderný mezonetový byt v Stropkove so štedrou výmerou až 180 m2 je priestranný a nadčasový. Nachádza sa v tichej lokalite pri pešej zóne a ponúka komfort nadštandardného nízkoenergetického bývania. Byt disponuje dvoma poschodiami a to spodným s dennou časťou a vrchným s nočnou. Pri vstupe do bytu vás privíta praktická chodba, s priestorom na umiestnenie šatníkovej skrine. Kuchyňa je priestranná, s predprípravou na kuchynský ostrovček a dostatkom pracovného miesta pre varenie a prípravu jedál. Ponúka Vám tiež možnosť stolovania vo vnútri alebo vonku na terase, ktorá je priamo dostupná z kuchyne. Hneď vedľa je obývacia izba, taktiež s výstupom na terasu, kde si môžete oddýchnuť a stretávať sa s rodinou a priateľmi. Ďalšiu priestrannú miestnosť môžete využiť aj ako hosťovskú izbu, alebo pracovňu. K prízemnej časti patrí kúpeľňa s toaletou, čo je praktické pre hostí a používanie počas dňa. V hornej časti sa nachádzajú dve samostatné detské izby, s dostatočným priestorom na hranie sa a štúdium. Medzi detskými izbami je kúpeľňa, čo je ideálne riešenie pre ranné a večerné rutiny vašich detí. Okrem toho tu nájdete aj rodičovskú spálňu s východom na terasu, ktorá ponúka súkromie a komfort pre dospelých. Navyše, rodičia majú svoju vlastnú kúpeľňu, čo je skvelým bonusom, umožňujúcim osobný luxus a pohodlie. Ďalší vždy potrebný odkladací priestor môžete vytvoriť šatníkovou skriňou na chodbe. Použitím vysokokvalitných materiálov bola dosiahnutá nízkoenergetická náročnosť budovy, čo nám potvrdzuje vydanie Á-čkového certifikátu. V dome je veľa denného svetla vďaka francúzskym oknám, ktoré sú doplnené o exteriérové hliníkové žalúzie. Nadštandardom domu, ktorý Vás iste poteší je podlahové vykurovanie vlastným kotlom a predpríprava na klimatizáciu. Komfort majiteľov dopĺňa vlastná garáž s pivničnou kobkou. Skvelým spestrením je aj vnútorné átrium s okrasnými vyvýšenými záhonmi a zeleňou, ktoré vhodne dopĺňajú celkovú architektúru objektu. Tento nadčasový byt je ideálnym miestom pre modernú rodinu, ktorá hľadá štedrý priestor a komfort vo vkusnom a dômyselne naprojektovanom bývaní. A keďže je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, tak si so mnou dohodnite nezáväznú obhliadku možnú aj cez víkend.

Výhody:
• Luxusné bývanie
• Tri kúpeľne + 2 terasy
• Nízkoenergetické
• Podlahové kúrenie + predpríprava na klímu
• Možnosť rozdelenia na 2 byty
• Vlastná garáž
• Nízkoenergetické

 

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
5
Obytná plocha:
180 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
3
Počet toaliet:
3
  • Klimatizácia
  • Internet
  • Terasa
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné
Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Rok kolaudácie:
2019
Konštrukcia:
Zmiešaná
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Kamila M., Bardejov

Ďakujem veľmi pekne za predaj a vybavenie všetkých záležitosti.Prajem Vám veľa šťastia a úspechov v práci. Ďakujem


Zdielať

Rady

REKUPERÁCIA
Dnes sa stávajú už len lepšie a lepšie zateplené domy a sú utesnené tak aby šetrili náklady na vykur...