Zateplený dom s novou strechou a priestranným pozemkom na výstavbu - Stropkov

Za jarkom, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Za jarkom, Stropkov
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0524
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Je vaším snom bývať v zrekonštruovanom dome, alebo si postaviť svoj vlastný? Tak takúto možnosť máte pri ponuke rodinného domu v okresnom meste Stropkov. Ide o samostatný dom s rozľahlým pozemkom o celkovej výmere až 2.205m2 nachádzajúci sa v intraviláne tzn. v zastavanom území obce.
Dom bol kompletne zateplený a zateplená bola aj nová škridlová strecha s vymenenou nosnou konštrukciou tzv. krovom. To všetko v kombinácii s plastovými oknami zabezpečuje tepelnú pohodu domova a samozrejme nízke mesačné náklady. Ďalšou výhodou je optimálne vykurovanie domu kotlom na drevo, alebo aj kotlom na plyn s úsporným zásobníkom teplej vody.
Za vstupnými dverami Vás privíta priestranná chodba s vešiakovou stenou, botníkom a zrkadlom. Oázou vášho pokoja bude útulná spálňa v ktorej sa okrem manželskej postele a detskej postieľky nachádzajú aj vždy potrebné skrine. Detská izba ponúka dostatok priestoru na hranie sa a učenie vašich detí, ako aj ďalšie množstvo odkladacích priestorov. Vedľa je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC, čo ponúka ich praktické nezávislé používanie. Ďalšou izbou je obývačka a priestranná kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou, umývačkou riadu a kombinovanou chladničkou s mrazničkou. Spoločné chvíle pri dobrom jedle v kruhu rodiny si môžete vychutnávať v jedálenskej časti kuchyne. Z nej sa dostanete na verandu a do spodnej miestnosti s kachľovou pecou a technickou miestnosťou s kotlami. Dom ponúka vytvorenie ďalšej obytnej izby.
Nový majitelia určite ocenia aj dve samostatné garáže, dielňu, pivnicu, studňu a v neposlednom rade aj dennú miestnosť s krásnym výhľadom a loggiou.
Veľký pozemok ponúka množstvo priestoru nielen na relax, pestovanie ovocia a zeleniny či domáci chov, ale aj na ďalšiu výstavbu.
Ak hľadáte dom s veľkým pozemkom a množstvom možností jeho využitia, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Toto je príležitosť, ktorú by ste nemali premeškať! Zľava možná a obhliadky možné aj cez víkendy.

Výhody:
• Zateplený dom
• Nová strecha + krov
• Plastové okná
• Kúrenie plynom/drevom
• Priestranný pozemok
• Aj cez hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
2205 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
 • Loggia
 • Garáž
 • Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
 • Pevné palivo
 • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Rok kolaudácie:
1959
Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2014
Rekonštrukcia:
čiastočná
 • Bezpečnostné dvere
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Ľudmila Soročinová, Svidník

Chcem poďakovať kolektívu RHC za vysoko profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti.

M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Zdielať

Rady

Ako obísť daň z predaja nehnuteľností
Väčšina z nás predáva nehnuteľnosť z dôvodu kúpy väčšieho prípadne menšieho bývania. Niekedy sa stan...
Kedy je byt zrekonštruovaný?
Označenie "NEHNUTEĽNOSŤ JE ZREKONŠTRUOVANÁ“ by mala vypovedať o jej aktuálnom skutočnom technickom s...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...