4 izbák s garážou a parkovacím státím - Jilemnického, Stropkov

Jilemnického, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Jilemnického, Stropkov
Cena
142.000 €
Typ nehnuteľnosti:
4-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0557
Možnosť hypotekárneho úveru :
394 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Priestranný byt s troma samostatnými pivnicami sa nachádza na vyvýšenom prízemí tehlovej bytovky s privátnym dvorom. Bytovka prešla čiastočnou rekonštrukciou od odizolovania od podzemnej vlhkosti, cez zateplenie obvodového plášťa až po výmenu elektroinštalácie, strechy a tiež jej zateplenia. To sa prejavilo na modernom vzhľade a energetickej úspornosti bytového domu. Rekonštrukciou prešiel aj dvor, kde bola uložená dlažba s plánovaným osadením súkromnej vstupnej brány a kontajnerových stojísk. Spoločné priestory tiež čaká plánovaná rekonštrukcia. Ihneď obývateľný byt je v pôvodnom stave, má plastové okná, nové vstupné dvere a ponúka štedrý priestor aj na dispozičné zmeny podľa Vašich predstáv. Momentálne dispozičné riešenie bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kde je vešiaková stena a šatníková skriňa. Slnečná obývačka je dostatočne priestranná na umiestnenie pohodlnej rohovej sedačky, komody a obývacej steny s televízorom. Ďalšiu obytnú izbu môžete použiť ako detskú, hosťovskú izbu alebo pracovňu. Kuchyňa ponúka možnosť osadenia krbu do existujúceho komína a jej prepojenie s obývačkou. Tým vznikne vzdušný priestor s modernou dispozíciou. V zadnej časti sú dve izby. Vaše deti poteší detská izba a Vás priestranná spálňa. Medzi nimi je odkladací priestor na vytvorenie šatníka. V byte je taktiež kúpeľňa, WC a ďalší odkladací priestor ktorý ocení každá gazdinka. Svoje auto zaparkujete v murovanej garáži a ak máte autá dve, tak poslúži aj vlastné parkovacie státie.

Výhody:
• Priestrannosť bytu
• Možnosť dispozičnej zmeny
• Garáž + parkovacie státie
• Privátny dvor
• Zateplená bytovka s novou strechou
• Možnosť hypotéky

Videovizitka

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Iveta Pavelčaková

Práca s realitnou kancerláriou bola výborná, ústretovosť a ochota zo strany realitky. Krásne spracovaná videovizitka - vrelo odporúčam ostatným a prajem veľa zdaru v ich práci :-)


p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Menčak

Veľká spokojnosť, rýchle jednanie. S prácou realitného makléra sme boli nadmieru spokojní.Čo povedali, to aj splnili..Realitnú kanceláriu odporúčame, kvôli profesionálnemu prístupu a spoľahlivosti. Predaj bytu prebehol rýchle a bez komplikácií.


Zdielať

Rady

Hypotéka a poistenie
Hypotéka je záväzok voči banke obvykle na desiatky rokov. To je podstatná časť produktívneho života ...