Zrekonštruovaný 2-iz. byt o veľkosti 65 m2 - Bardejovska, Svidník

Bardejovska, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Bardejovska, Svidník
Cena
89.900 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0935
Možnosť hypotekárneho úveru :
249 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj práve dokončený a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Bardejovskej ulici.
Tento byt je skutočný klenot, ktorý bol navrhnutý bytovým dizajnérom a zrekonštruovaný s dôrazom na kvalitu a detaily. Predstavte si, že sa prechádzate po nových vinylových podlahách, otvárate dvere, ktoré sú dokonale zladené do jedného tónu.
Priestranná chodba ponúka možnosť zabudovať vstavané skrine, alebo šatník. Izba dlhá až 6 metrov je navrhnutá s možnosťou prerozdelenia sklenenou zástenou, čím sa jednoducho premení na dve samostatné miestnosti. Nová kuchynská linka na mieru je spojená s pultom, kde si môžete vychutnávať jedlo pri otvorenom okne. Súčasťou ceny sú aj zabudované spotrebiče (plynová varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, umývačka riadu a chladnička s mrazničkou). Kúpeľňa je moderná a vybavená vaňou, kde si môžete dopriať relaxačný kúpeľ. Nechýba ani praktický priestor na práčku. Obývacia izba s balkónom je ako stvorená na relaxáciu po dlhom dni, kde si môžete vychutnať pokojné chvíle. Orientácia bytu na východ a západ zaručuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa, čo je jednou z jeho najväčších výhod. Toaleta je samostatná.
Centrálna poloha bytu, ideálne poschodie a zateplená bytovka sú ďalšie bonusy tejto nehnuteľnosti. Lokalita je vyhľadávaná pre svoju blízkosť k centru mesta a bezproblémové parkovanie. K bytu patrí aj balkón a pivnica, čo poskytuje dodatočný priestor a komfort.
Táto ponuka je skutočne jedinečná a veríme, že vás očarí rovnako ako nás. Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, pretože takáto príležitosť sa dlho neohreje. V našom hypotekárnom centre vám radi a bezplatne pomôžeme aj s financovaním kúpy.
Byt na Bardejovskej ulici je viac než len miesto na bývanie – je to domov, ktorý vás privíta s otvorenou náručou a ponúkne vám komfort a štýl, po ktorých ste vždy túžili.

Výhody:
• Kompletná rekonštrukcia
• Kvalitná kuchynská linka
• Zabudované spotrebiče v cene
• Balkón
• Centrálna poloha
• Prvé poschodie

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
65 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
4
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Loggia
  • Vstavané spotrebiče
  • Orientácia:
    • Východ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2024
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Zdielať

Rady

KORONAVÍRUS a realitný trh
Koronavírus vstúpil do života ľudí a ohrozuje naše zdravie. Zasiahol aj realitný trh. Prinášame niek...
Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...