ZNÍŽENÁ CENA - Medzipodlažný rodinný dom - Janka Kráľa, Stropkov

Janka Kráľa, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Janka Kráľa, Stropkov
Cena
185.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0455
Možnosť hypotekárneho úveru :
708 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte rodinný dom v tesnej blízkosti centra mesta?
Na ulici Janka Kráľa v meste Stropkov takýto dom stojí. Je medzipodlažný, postavený v roku 1985. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 648 m2. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, je zateplený s čiastočným podpivničením. V prízemí domu sa nachádza vstupná chodba, ktorá vás privíta do priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou v tvare „L“. Kuchyňa disponuje jedálenským pultom a má priamy výstup na balkón, kde môžete oddychovať. Praktickou súčasťou prízemia je aj špajza, ktorá je skvelým pomocníkom každej ženy. Na medziposchodí sa nachádzajú dve detské izby, ktoré ponúkajú priestor na hranie, učenie a oddych. Sú doplnené kúpeľňou, ktorá disponuje vaňou, WC a umývadlom, čo pridáva pohodlie a praktickosť pre rodinný život. Na poschodí domu sa nachádza pracovňa, ktorá ponúka pohodlné pracovné prostredie. Hneď vedľa je telocvičňa, kde si môžete udržiavať formu priamo vo vašom dome. Útulná spálňa ponúka dostatok priestoru na oddych a súkromie. V pivničnej časti domu nájdete niekoľko funkčných priestorov. Garáž je prvým miestom, ktoré vás privíta so schopnosťou chrániť váš automobil pred poveternostnými vplyvmi. Susedí s letnou kuchyňou, ktorá má výstup priamo do dvora, čo je ideálne pre vonkajšie stravovanie alebo pohodu na čerstvom vzduchu. V tejto časti domu sa nachádza aj rekonštruovaná kúpeľňa s umývadlom, sprchovým kútom a toaletou. Kotolňa obsahuje spoľahlivý plynový kotol značky VIESSMANN, ktorý zabezpečuje účinné vykurovanie domu. Bojler s kapacitou 100 litrov sa stará o ohrev teplej vody. Okrem toho je k dispozícii aj sušiareň a práčovňa, čo je veľká výhoda pre sušenie oblečenia za každého počasia. Ak máte chuť na oddych a relaxáciu, nájdete tu aj sprchový kút so saunou, skvelý spôsob, ako si dopriať čas pre seba. Ideálnym miestom na spoločenské stretnutia s rodinou a priateľmi je barová miestnosť. Špajza poskytuje dostatok úložného priestoru a nájdete tu aj šikovnú pivnicu na uskladnenie zemiakov. Pivničná časť tohto domu je multifunkčným priestorom, ktorý kombinuje praktické potreby domácnosti s miestami na relaxáciu a oddych. Najväčšou výhodou tohto domu je, že sa nachádza iba dve minúty pešou chôdzou od centra mesta, čo zaručuje pohodlný prístup k mnohým obchodom, reštauráciám a kultúrnym podujatiam. Jeho výhodná poloha umožňuje ľahký a rýchly prístup k všetkým dôležitým miestam v meste, čím poskytuje ideálnu kombináciu pohodlia a dostupnosti. Súčasne je táto lokalita dostatočne pokojná na to, aby ste si mohli vychutnať relaxačné chvíle v súkromí vášho vlastného domova.

VÝHODY:
• Centrum mesta
• Medzipodlažný RD
• Garáž
• Telocvičňa
• Sauna
• Zateplený

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
7
Obytná plocha:
381 m2
Rozloha pozemku:
648 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
2
Počet toaliet:
2
 • Balkón
 • Garáž
 • Orientácia:
  • Sever
  • Juh

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
 • Pevné palivo
 • Plyn
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Rok kolaudácie:
1985
Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Martin Marcinčin, Stebník

Chcel by som sa Vám poďakovať za Vaše služby za ochotu komunikáciu efektívnosť za vašu profesionálnosť. Som veľmi spokojný a určite sa obrátim na Vás aj v budúcnosti. S pozdravom


Červeňaková Jana

Ďakujeme realitnej kancelárii za rýchle predanie bytu. Všetko prebehlo bez problémov, všetky podmienky ,ktoré sme si s realitnou kanceláriou dohodli, boli aj splnené. Doporučujeme využiť ich služby, ktoré šetria čas a aj peniaze.


Kamila M., Bardejov

Ďakujem veľmi pekne za predaj a vybavenie všetkých záležitosti.Prajem Vám veľa šťastia a úspechov v práci. Ďakujem


Zdielať

Rady

Realitná kancelária alebo radšej na vlastnú päsť?
Orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami nie je jednoduché. Podvody pri predaji bytov sa v posledných...
AKO ZÍSKAŤ ÚVER NA KÚPU BYTU?
Požičať si na bývanie je v súčasnosti výrazne komplikovanejšie ako pred pár mesiacmi. Banky totiž ne...