Celoročne obývateľný rekreačný dom - Pod Hurou, Stropkov

POD HUROU, STROPKOV

Súhrn

Umiestnenie
POD HUROU, STROPKOV
Cena
80.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0470
Možnosť hypotekárneho úveru :
222 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Chcete spojiť príjemné s užitočným?
Tak bývajte a súčasne chatujte v tesnej blízkosti mesta Stropkov - Pod Hurou.
Táto novostavba stojí na pozemku o rozlohe 246 m2. Jej situovanie umožňuje maximálne využitie každého m2. O tom Vás presvedčí krásny pohľad spoza vstupnej brány, kde uvidíte udržiavané okrasné kríky doplnené o nádherné kvety. Tento nezabudnuteľný pohľad si môžete vychutnávať aj z terasy prípadne z okien prvého poschodia. Pri vstupe Vás privíta praktická kuchyňa, ktorá je vybavená rozkladacím stolíkom, skrinkami s úložným priestorom, digestorom, plynovým sporákom a predprípravou na kuchynský drez. Srdcom novostavby je obývacia izba, kde je pohodlná gaučová súprava, konferenčný stolík a televízor. V chladných mesiacoch oceníte piecku, ktorá svojím plameňom zahreje nielen telo ale aj dušu. Na poschodí sa nachádzajú dve pohodlné spálne ideálne pre pokojný spánok. Medzi nimi je odkladací priestor na vytvorenie šatníka. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC zabezpečia vaše pohodlie a komfort. Prípravu teplej vody zabezpečí el. bojler, a o teplo domova sa postará podlahové kúrenie a kotol značky Protherm. Za opätovnú zmienku stojí aj terasa prístupná z obývačky. Na nej si môžete vychutnávať rannú kávu či večerný pohár vína alebo grilovať so svojimi priateľmi. Z terasy je vstup aj do technickej miestnosti, ktorá je praktická a poslúži na uskladnenie náradia a iných vecí. Táto nehnuteľnosť je vybavená plastovými oknami, ktoré poskytujú výbornú izoláciu a výhľad na okolitú prírodu. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa a žumpa, čo zaručuje nezávislosť od mestských inžinierskych sietí. Pre vaše pohodlie a bezpečnosť je nehnuteľnosť vybavená internetovým pripojením a kamerovým systémom, čo vám umožní zostať v kontakte so svetom a zároveň si užívať pokoj a súkromie. Tento rekreačný dom Pod Hurou je ideálnym miestom na oddych, prácu z domu alebo trávenie času s rodinou a priateľmi po celý rok.

Výhody:
• Novostavba
• Zariadený
• Tiché prostredie
• Podlahové vykurovanie
• Zateplený
• Blízkosť mesta

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Rozloha pozemku:
246 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Internet
  • Terasa
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené

Vykurovanie

Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rekonštrukcia:
kompletná
  • Plastové okná
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Jirí Studnička

Týmto chcem prejaviť veľkú spokojnosť s ústretovosťou, odbornosťou a rýchlosťou, ktorá mi veľmi ušetrila môj čas. Môžem len odporúčať.


Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


Jaroslav Dobránský

S realitnou maklérkou p. Lenkou Flešárovou som bol veľmi spokojný a je pravdepodobná spolupráca aj v budúcnosti. Určite budem odporúčať.


Zdielať

Rady

Ako postupovať, keď zistíme, že nebudeme schopní splácať...
Podľa zákona prijatého počas prvej vlny pandémie koronavírusu mohla banka alebo pobočka zahraničnej ...
Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...
Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...