PRENÁJOM: 1 izb byt v centre mesta – Komenského, Svidník

Komenského, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Komenského, Svidník
Cena
400 €
Typ nehnuteľnosti:
1-izbový
Predaj/Prenájom:
Na prenájom
ID :
PZ0549

Popis nehnuteľnosti

Moderná rekonštrukcia, krásne výhľady, centrum mesta. Tak toto je len zopár výhod z ponuky 1 izbového bytu, ktorý Vás určite zaujme. Slnečný byt sa nachádza v už zateplenej bytovke obľúbenej lokality na siedmom z ôsmich poschodí. Je po tohtoročnej kompletnej rekonštrukcii a svojím zariadením a vybavením ponúka možnosť okamžitého bývania. Za bezpečnostnými dverami je praktická predsieň so vstupom do priestrannej kuchyne, kde je nová kuchynská linka s elektrickou varnou doskou, teplovzdušnou rúrou na pečenie a digestorom. Na vychutnávanie jedál poslúži jedálenská zostava s rozkladacím stolom a stoličkami. Pohodlne si posedieť, zdriemnuť, ale aj pospať umožní rozkladacia sedačka so stolíkom, oproti ktorej je nízka komoda na umiestnenie televízora. Vedľajšia obytná izba ponúka okrem dostatočného priestoru na umiestnenie postelí, gauča, či stola aj kombinovanú vešiakovú skriňu s policovým regálom. V modernej kúpeľni je umývadlo s osvetleným zrkadlom a skrinkami, ako aj praktický sprchovací kút vedľa ktorého je nová práčka a WC. Štedrá výmera bytu ponúka variabilitu využitia jeho miestností, balkón na medziposchodí možnosť sušenia oblečenia, alebo umiestnenie posedenia s ďalším krásnym výhľadom a pivnica vždy potrebný odkladací priestor. Preto ak hľadáte dlhodobý podnájom veľkého 1 izbového bytu v centre malebného mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou, tak táto ponuka Vás určite zaujme. Cena mesačného nájmu je 200€ za energie s následným vrátením prípadného preplatku, alebo požadovania nedoplatku v závislosti od Vašej reálnej spotreby + 200€ odplata majiteľovi. Depozit 1.200€. Nájomná zmluva minimálne na 1 rok.

Výhody:

 • Ihneď obývateľný

 • Novo zrekonštruovaný

 • Moderne zariadený

 • Lodžia na medziposchodí

 • Krásne výhľady

 • Centrum mesta

Charakteristika

Počet izieb:
1
Obytná plocha:
43 m2
Poschodie:
7
Počet poschodí:
8
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
Orientácia:
 • Sever
 • Juh

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2024
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
 • Bezpečnostné dvere
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


manželia Klačanský

Boli sme veľmi spokojný so službami realitného centra. Milé zamestnankyne.


Zdielať

Rady

Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...
VYBERAJTE SI REALITNÉHO MAKLÉRA A NIE REALITNÚ KANCELÁRIU...
Mnoho klientov sa nekriticky orientuje na veľké meno/značku kancelárie v domnienke, že to zaručí kva...
Ako riešiť prístupovú cestu k pozemku
Záujem o pozemky v súčasnosti rastie. Kupujúci si všímajú lokalitu, inžinierske siete, cenu, vybaven...