2-izb byt s balkónom a vlastným kúrením - Športová, Stropkov

Športová, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Športová, Stropkov
Cena
70.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0272
Možnosť hypotekárneho úveru :
194 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Slnečný 2 izbový byt s balkónom a nízkymi mesačnými nákladmi má po rekonštrukcii moderné dispozičné riešenie. Nachádza sa v obľúbenej lokalite okresného mesta Stropkov na ulici Športovej.

Za vstupnými dverami bytu je chodba s dvoma praktickými výklenkami na umiestnenie vstavaných skríň a botníkov, čo určite oceníte pri odkladaní práve nepoužívaného sezónneho oblečenia, obuvi ale aj iných vždy potrebných vecí. Z chodby je vstup do veľkej spálne, modernej obývačky a kúpeľne s WC. Veľkou výhodou priestrannej spálne je zastrešený balkón orientovaný do dvora plného zelene, kde si môžete vychutnávať rannú kávu. Navyše táto izba tiež ponúka vždy potrebný odkladací priestor vo forme predprípravy na umiestnenie šatníka. Dispozičnou zmenou bytu bolo docielené moderné a praktické prepojenie obývačky s kuchyňou. Na bielej kuchynskej linke je kvalitná kameninová pracovná doska a ten istý materiál použitý aj na parapetných doskách. Znížené stropy s moderným bodovým osvetlením kombinované s bežnými lampami Vám dáva možnosť prispôsobenia si osvetlenia aktuálnym potrebám a náladám. Byt má vlastné vykurovanie, murované jadro, čiastočne novú elektroinštaláciu, vonkajšie žalúzie a plávajúcu podlahu v kombinácii s dlažbou. Množstvo odkladacieho priestoru v byte je doplnené o samostatnú pivnicu. V kúpeľni je osadená vaňa s umývadlom, rebríkový radiátor, WC a predpríprava na práčku a sušičku. Praktickým doplnkom je aj okno, zabezpečujúce prílev denného svetla a vzduchotechnika. Byt sa nachádza v už zateplenej bytovke s novou strechou, čo v kombinácii s vlastným kúrením z neho robí nízko - nákladové bývanie.

VÝHODY:

  • Moderné dispozičné riešenie
  • Vlastné kúrenie a zateplená bytovka
  • Zastrešený balkón
  • Čiastočná rekonštrukcia
  • Aj cez hypotéku

Ak hľadáte svoje bývanie s dostupnou kompletnou občianskou vybavenosťou, alebo chcete investovať peniaze do nehnuteľnosti za účelom jej prenájmu, alebo neskoršieho predaja, tak táto ponuka bytu s balkónom a vlastným kúrením je nato ako stvorená.

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
59,9 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
1
  • Balkón

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné
Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Prietokový ohrievač (plynový)

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Murované
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


Ing. Milan S, Nižný Orlík

Bol som maximálne spokojný, pretože sa jedná o kolektív fundovaných pracovníkov a pristupujú vysoko zodpovedne. Aj po predaji mi vyšli maximálne v ústrety.


p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Zdielať

Rady

Predané nehnuteľnosti za rok 2015
  kliknutím na značku získate viac infomácií Pozemky 1-iz. byty / garsónky 2-iz. byty 3-iz....
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...