2-iz. byt na prízemí - Mládeže, Svidník

Mládeže, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Mládeže, Svidník
Cena
67.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0911
Možnosť hypotekárneho úveru :
186 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte byt, ktorý si prispôsobíte svojmu štýlu a potrebám? Je pre Vás podstatná lokalita a výborná občianska vybavenosť ? Tak dnes Vám chceme predstaviť 2 izb. byt , ktorý ponúka všetky výhody moderného mestského života, no zároveň Vám umožňuje upraviť si ho podľa seba.
Nachádza sa v najvyhľadávanejšej časti mesta na ul. Mládeže. Úžitková plocha bytu je 56 m2 . Vo priestrannej vstupnej chodbe sa nachádza vstavaná skriňa a botník. V kuchyni je priestor na stolovanie. Súčasťou ceny je kuchynská linka, plynový sporák a digestor. Hneď vedľa kuchyne oceníte priestor na odkladanie potravín. Obývačka Vám zabezpečí komfort, kde si môžete oddýchnuť po práci. Druhá izba môže slúžiť ako spálňa a je predelená deliacou stenou, čím vznikol ďalší priestor vhodný na pracovňu. Kúpeľňa je s vaňou a keramickým obkladom. Toaleta je samostatná. Byt je na prízemí v panelovej zateplenej bytovke.
Okolie ponúka vynikajúcu občianku vybavenosť. Blízkosť nákupného centra, škôlky a nemocnice je zárukou kvalitného bývania. Za bytovým domom je nové detské ihrisko Rodinka, kde môžete tráviť voľno-časové aktivity s deťmi. Súčasťou ihriska sú aj lavičky a zeleň v okolí, kde môžete po práci oddychovať. Ak máte štvornohého miláčika, môžete sa s ním vybrať na príjemnú prechádzku popri vode.
Tento byt je vhodný pre ľudí, ktorí majú fantáziu. Túžia po vlastnej rekonštrukcii a chcú si vytvoriť miesto na bývanie, kam sa budú radi vracať. Radi Vám tento byt ukážeme, kontaktujte naše hypotekárne centrum.

Výhody :
• Výborná lokalita
• Tiché prostredie
• Možnosť upraviť si byt podľa seba
• Zateplený bytový dom
• Detské ihrisko
• K dispozícii ihneď

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
56 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
8
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Panelové
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Dalibor Suchý

Promptný a ochotný tím ľudí.


Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


Ján Hirčko, Svidník

Sám som predával byt asi 2 mesiace, a keď sa mi ozval pán Farkaš, či sa môže prísť pozrieť môj byt, v ten deň mi našiel aj kupujúceho. Od vtedy sa obraciam na jeho pomoc v realitných otázkach. Taktiež môžem povedať, že jeho služby som odporučil aj známemu, kde nastala tá istá situácia a jeho byt predal skôr ako ho nafotil. Vrelo odporúčam.


Zdielať

Rady

VYKUROVACÍ SYSTÉM HEATFLOW
Heatflow je účinný vykurovací systém určený pre dosiahnutie najvyššieho tepelného komfortu vo vašej ...
Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...