Slnečný pozemok v chatovej oblasti - Pod Ščobom, Stropkov

Pod Ščobom, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Pod Ščobom, Stropkov
Cena
15.500 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0467
Možnosť hypotekárneho úveru :
43 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Slnečný pozemok s rozlohou 373 m2 sa nachádza v obľúbenej záhradkárskej oblasti Pod Ščobom a je ideálnym miestom pre milovníkov prírody a záhradníctva. Jeho veľkosť je dostatočná na to, aby ste si na ňom mohli vytvoriť svoj vlastný malý raj. S možnosťou postavenia chatky je táto parcela skvelou investíciou pre tých, ktorí túžia po vlastnom kúsku prírody. Súčasťou pozemku je aj elektrina, čo znamená, že budovanie a život na ňom bude oveľa pohodlnejší. Okrem toho je na pozemku suché WC, čo je praktické riešenie pre potreby hygieny pri dlhodobom pobyte v prírode. Taktiež je k dispozícii aj plechový záhradný domček na uskladnenie náradia. Vďaka svojej veľkosti je ľahko udržateľný. Tento pozemok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné a príjemné miesto na relax v prírode s možnosťou postavenia vlastnej chatky či pestovania ovocia a zeleniny. To všetko len 3 minúty od okresného mesta Stropkov.


VÝHODY:
• Rovinatý pozemok
• Rozloha pozemku
• Elektrina
• Suché WC
• Plechový domček na náradie
• 3 min. od mesta Stropkov

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
373 m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
na pozemku

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Eva Bendová

Ráda bych touto cestou podekovala RHC. Chtela bych vyzvihnout vysoce kladný prístup jak po stránce lidské, tak po stránce profesionální. To, co se domluvilo, platilo. Jsou dochvilní, presní, ochotní. Nemovitost byla prodána za krátkou dobu a k naší spokojenosti. Moc dekujeme.


Ing. Milan S, Nižný Orlík

Bol som maximálne spokojný, pretože sa jedná o kolektív fundovaných pracovníkov a pristupujú vysoko zodpovedne. Aj po predaji mi vyšli maximálne v ústrety.


Zdielať

Rady

Pandémia prebudila záujem o životné poistenie
Pandémia prinútila mnohých Slovákov premýšľať o životnom poistení či pripoistení pre prípad straty z...
Hypotéka a poistenie
Hypotéka je záväzok voči banke obvykle na desiatky rokov. To je podstatná časť produktívneho života ...