Zrekonštruovaný dom na pozemku 32 árov - Nižný Orlík

Nižný Orlík

Súhrn

Umiestnenie
Nižný Orlík
Cena
115.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0883
Možnosť hypotekárneho úveru :
319 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte rodinný dom do ktorého sa môžete ihneď nasťahovať?
Ponúkame Vám na predaj jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza na slnečnom pozemku v tichej dedinke Nižný Orlík. Dom je od cesty oddelený živým plotom, ktorý dodáva pozemku dokonalý pocit súkromia. Na dvore pri dome sa nachádza: sklad naradia, drevárka a podzemná pivnica na skladovanie zeleniny a ovocia. Dom ma zateplenú fasádu. Príjemnú atmosféru domu robí jeho kompletná rekonštrukcia. Pri vstupe do domu Vás privíta veranda s veľkými plastovými oknami. Detská izba je pekne presvetlená, vďaka dvom oknám, ktoré sú orientovane na východ a juh. V obývacej izbe je možne vykurovanie gamatkou aj kachľovou pecou. Veľkou výhodou je špajza s oknom. Kuchyňa je dostatočne priestranná, kde je dostatok miesta na stolovanie. V kachľovej peci si môžete upiecť domáci chlebík, alebo lokše . V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo , WC a elektricky bojler. V celom dome je plávajúca podlaha, vymenená elektroinštalácia, stierky a plastové okná. V spálni je kúrenie zabezpečené gamatkou a kachľovou pecou, čo zaručí aj večernú romantiku pri počúvaní praskajúceho dreva v peci. Ak túžite bývať neďaleko mesta , mať záhradku na výsadbu zeleniny, alebo malý sad s ovocnými stromami, tak táto nehnuteľnosť je práve pre Vás.
Ak Vás zaujala táto ponuka neváhajte ma kontaktovať, rad sa s vami stretnem osobne na obhliadke tejto nehnuteľnosti, ktorá ponúka ešte omnoho viac.

Výhody:
• Rekonštrukcia
• Rozsiahly pozemok 32 árov
• Vyhľadávaná lokalita
• Vzdialenosť do mesta
• Dostupné ihneď
• Inžinierske siete

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
100 m2
Rozloha pozemku:
3244 m2
Počet toaliet:
1
  • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
nie je

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
  • Plyn
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
kompletná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


Ján Hirčko, Svidník

Sám som predával byt asi 2 mesiace, a keď sa mi ozval pán Farkaš, či sa môže prísť pozrieť môj byt, v ten deň mi našiel aj kupujúceho. Od vtedy sa obraciam na jeho pomoc v realitných otázkach. Taktiež môžem povedať, že jeho služby som odporučil aj známemu, kde nastala tá istá situácia a jeho byt predal skôr ako ho nafotil. Vrelo odporúčam.


rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


Zdielať

Rady

Rekonštrukcia, kúpa, financovanie
Leto “na malte” je klasika, ktorú každoročne absolvujú tisícky Slovákov. Mnohí z nás aj kvôli pandém...
Čierna stavba
Čierna stavba je vžitý názov pre nepovolenú stavbu – postavenú bez stavebného povolenia alebo v rozp...