ZNÍŽENÁ CENA - Rekreačný dom vhodný aj na celoročné bývanie - Vagrinec

Vagrinec

Súhrn

Umiestnenie
Vagrinec
Cena
69.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0900
Možnosť hypotekárneho úveru :
191 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ticho, súkromie a dostupnosť do okresného mesta Svidník len 7 km? Ak to sú Vaše preferencie ideálneho bývania, tak táto nehnuteľnosť je pre Vás stvorená.
Rodinný dom v obci Vagrinec je postavený na pozemku 10 árov. Je napojený na obecnú vodu a elektriku. Plyn je v dosahu. Odpad je vedený do žumpy. Čerstvú vodu môžete čerpať aj zo studne, ktorá je plná aj v horúcich dňoch.
Do domu vedú dva vstupy. Zo zadného vstupu sa dostaneme do chodby, kde vedú dvere do kotolne a kuchyne. V kuchyni sa nachádza kachľová pec, menšia kuchynská linka a je tu priestor aj na stolovanie. V kúpeľni je vaňa, umývadlo a aj toaleta. Z galérie sa vedú schody na poschodie, kde sa nachádzajú ďalšie dve izby. Samostatný vstup z dvora do galérie viete prakticky používať kedykoľvek. Prístavba menšej izby môže slúžiť ako pracovňa. Priestranná a presvetlená obývacia izba má až 2 okná. Spálňa orientovaná na juh je tiež dostatočne veľká. Vrchné dve izby môžu slúžiť ako detské. Jedna je aj s balkónom. Základy domu sú izolované a dom je zateplený 5 cm polystyrénom . V novo zrekonštruovanej časti je nová elektroinštalácia a tepelne odizolovaná podlaha 10 cm polystyrénom s novým poterom.
Okrem samotného domu sa na pozemku nachádzajú aj ďalšie využiteľné nehnuteľnosti. Letnú kuchyňu oceníte pri grilovaní s rodinou, alebo kamarátmi. Vrchné dve izby nad letnou kuchyňou budú poslúžia pri väčších návštevách. Prístrešok, alebo sklad náradia v budúcnosti môžete využívať aj ako altánok. Neoddeliteľnou súčasťou bývania je aj kôlňa.
Relax, oddych ale aj príjemné bývanie Vám určite splní tento dom. Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Radi a bezplatne Vám pomôžeme aj s vybavením hypotekárneho úveru.

Výhody:
• Blízkosť mesta len 7 km
• Tiché prostredie
• Vyhľadávaná obec
• Veľkosť pozemku 10 árov
• Realizovaná rekonštrukcia
• Samostatná letná kuchyňa

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
5
Rozloha pozemku:
1018 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
  • Balkón
    • Studňa
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Ivana Michels, Anglicko

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Lenke Flešarovej za sprostredkovanie a realizáciu kúpy bytu. Za jej profesionány prístup, ochotu a milé jednanie. Určite budem odporúčať mojim známym. 

Marcela Kačmárová, Stropkov

Som veľmi rada, že som oslovila niekoho z RHC...Veľmi mi pomohli, odľahčili situáciu, všetko potrebné zabezpečili. Pán Žak a pani Lenku Flešárová sú veľmi ústretoví a milí. Ďakujem im veľmi pekne za pomoc pri kúpe bytu. 
PS: Nech sa vám darí... :)


Jirí Studnička

Týmto chcem prejaviť veľkú spokojnosť s ústretovosťou, odbornosťou a rýchlosťou, ktorá mi veľmi ušetrila môj čas. Môžem len odporúčať.


Zdielať

Rady

Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...