4-iz. rodinný dom na pozemku 8 árov - SNP, Svidník

SNP, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
SNP, Svidník
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0891
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte slnečný a dobre situovaný rodinný dom v meste Svidník? Túžite mať vlastnú záhradu a garáž? Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom. Je stvorený pre rodinné bývanie a relax, len par metrov od centra mesta Svidník. Rodinný dom je dvojpodlažný, osadený v mierne svahovitom pozemku v tichej ulici. Nachádza sa na pozemku o celkovej výmere 759 m2, z toho zastavaná plocha je 90 m2. Má výborné dispozičné riešenie. V dome sú pekné priestranné izby. Z chodby vedie vstup do kuchyne. Tú si môžete zariadiť podľa seba. Je dostatočne priestranná a zmestí sa tu masívna kuchynská linka a ostane aj priestor na stolovanie. Veľká jedáleň je spojená s obývacou izbou a má dva balkóny. Túto izbu budete milovať, lebo je to dominantný priestor domu, kde môžete tráviť denne čas, so svojou rodinou, alebo reprezentatívne prijímať návštevy. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa a samostatná toaleta. Z chodby vedie schodisko dole, do pivničných priestorov a na vrchné poschodie. Na poschodí sú tri samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Izby môžu poslúžiť ako spálňa, s ktorej je vstup na balkón, detská a hosťovská izba. Dole v pivničných priestoroch je práčovňa so sušiarňou, kotolňa, skladový priestor pre gazdinky a ďalší odkladací priestor, napríklad pre domácich kutilov. Určite využijete aj veľkú garáž pre vaše auto. Do garáže je dobrý prístup z dvora. Na pozemku sa nachádza krb, udiareň a kôlňa na záhradné náradie. Dom je zateplený tepelnou izoláciou a obložený vinylovým obkladom. Tento systém izoluje fasádny povrch stavby a plní úlohu zateplenia. Pôvodný stav umožňuje novému vlastníkovi rekonštruovať dom podľa vlastných predstáv. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol, vrátane ohrevu teplej vody. Tento dom má obrovský potenciál byť dokonalým rodinným bývaním, v ktorom Vám nebude nič chýbať.

Páčila sa Vám naša ponuka? Ak aj Vy snívate o bývaní v rodinnom dome v meste, máte svoju vlastnú predstavu, ako by váš dom mal vyzerať a chcete si ho zrekonštruovať podľa vlastného zámeru, tak táto ponuka je vhodná práve pre Vás. Pre viac informácií a v prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.


VÝHODY:
• skvelá poloha
• tichá lokalita
• možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv
• výborné dispozičné riešenie domu
• plynové kúrenie
• ideálna výmera pozemku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
5
Obytná plocha:
270 m2
Rozloha pozemku:
759 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
2
Počet toaliet:
2
  • Loggia
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
  • Plastové okná
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Jirí Studnička

Týmto chcem prejaviť veľkú spokojnosť s ústretovosťou, odbornosťou a rýchlosťou, ktorá mi veľmi ušetrila môj čas. Môžem len odporúčať.


Bc. Michal K. dis.art., Svidník

Každý z mojich známych sa čudoval, ako rýchlo prešiel celý proces predaja aj kúpi, nikam som nemusel chodiť. RK mi ušetrila veľa času a všetky dôležité veci vybavila za mňa.


Kamila M., Bardejov

Ďakujem veľmi pekne za predaj a vybavenie všetkých záležitosti.Prajem Vám veľa šťastia a úspechov v práci. Ďakujem


Zdielať

Rady

Predané nehnuteľnosti za rok 2015
  kliknutím na značku získate viac infomácií Pozemky 1-iz. byty / garsónky 2-iz. byty 3-iz....
Ako postupovať, keď zistíme, že nebudeme schopní splácať...
Podľa zákona prijatého počas prvej vlny pandémie koronavírusu mohla banka alebo pobočka zahraničnej ...
VIRTUÁLNA, ONLINE A VIDEO OBHLIADKA
Páči sa Vám nehnuteľnosť na internete? Chcete si dohodnúť obhliadku? Alebo máte málo času vidieť ju ...