Priestranný 3 izb. byt so zasklenou lodžiou - Hlavná, Stropkov

Hlavná, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Hlavná, Stropkov
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0529

Popis nehnuteľnosti

Priestranný 3 izb. byt s rozlohou 76m2 ponúka možnosť komfortného bývania v obľúbenej lokalite s blízkou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa v už zateplenej bytovke s plastovými oknami, čo zabezpečuje príjemné teplo domova, ale aj nižšie mesačné náklady. Ideálna orientácia na východ a západ a šieste zo siedmich poschodí zabezpečuje nielen množstvo slnečných lúčov, ale aj nádherné výhľady. Úžasný výhľad na zapadajúce slnko a priestor na posedenie ponúka aj zasklená lodžia, kde si môžete vychutnávať šálku kávy alebo vína. Pri vstupe do bytu vás privíta chodba s priestorom na umiestnenie vstavanej skrine s veľkým zrkadlom, vešiakovej steny a komody. Do priestrannej obývačky hravo umiestnite pohodlnú rohovú sedačku s kreslom, čím si vytvoríte ideálny priestor na trávenie spoločných chvíľ s rodinou, alebo návštevami. Samozrejme je tam priestor aj na televíznu stenu, komodu, knihovníčku či kancelársky stôl. Spálňa určite poslúži svojmu účelu. Rajom vašich detí nielen na hranie, ale aj učenie sa bude slnečná detská izba. Prípravu chutných jedál, ako aj ich spoločné vychutnávanie vám umožní kuchyňa vhodná na umiestnenie rohovej kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi, ako aj jedálenského stola so stoličkami. Z chodby je vstup do kúpeľne s vaňou a priestorom na práčku a do samostatného WC, čo zabezpečí ich praktické aj súčasné používanie. Príďte sa presvedčiť o výhodách tohto bytu, ktorý sa môže stať vaším vysnívaným domovom. Obhliadky možné aj cez víkend.

Výhody:
• Priestrannosť izieb
• Výborná lokalita
• Slnečná orientácia V/Z
• Plastové okná
• Zateplená bytovka
• Aj cez hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
76 m2
Poschodie:
6
Počet poschodí:
7
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Loggia
  • Orientácia:
    • Východ
    • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2015
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Petra Vaščakova, Peter Skička

Boli sme max. spokojný zo službami Realitnej kancelárie. Ďakujem veľmi pekne za pomoc s vybavovaním hypotéky a kúpou bytu.


Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


Zdielať

Rady

Pandémia prebudila záujem o životné poistenie
Pandémia prinútila mnohých Slovákov premýšľať o životnom poistení či pripoistení pre prípad straty z...
VYBERAJTE SI REALITNÉHO MAKLÉRA A NIE REALITNÚ KANCELÁRIU...
Mnoho klientov sa nekriticky orientuje na veľké meno/značku kancelárie v domnienke, že to zaručí kva...