Dvojpodlažný rodinný dom - Part. Kmiťa, Svidník

Part. Kmiťa, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Part. Kmiťa, Svidník
Cena
180.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0886
Možnosť hypotekárneho úveru :
500 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Bývanie v meste spojené s kľudným a krásnym prostredím? Ak toto sú vaše predstavy, tak táto ponuka je ako stvorená pre Vás.
Na predaj máme dvojpodlažný rodinný dom na 8 árovom pozemku. Je napojený na všetky inžinierske siete, t.j. vodovod, kanalizácia, zemný plyn, elektrina a internet. Celý dom je podpivničený, čo je výhodou pre domáceho kutila. Interiér domu je čiastočne rekonštruovaný. V celom dome sú plastové okná. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa nachádzajú 4 izby: obývacia izba, jedáleň, kuchyňa s loggiou, pracovňa a WC. Pri vstupe do domu v chodbe je vstavaný odkladací priestor na oblečenie a obuv. Túžite sa pozerať cez priehľadne sklo na ohnivé plamienky a počúvať praskanie dreva? Tak v obývacej izbe budete cítiť teplo z krbu počas zimných dní a popritom si môžete popíjať šálku čaju. Tento sen sa môže stať kúpou tohto domu skutočnosťou. Jedáleň je dostatočné veľká pre viac člennú rodinu, alebo rodinné oslavy. Z jedálne sa dostanete do priestrannej kuchyne z balkónom, kde zostáva kuchynská linka. Pracovňa môže poslúžiť aj ako detská izba. Po schodoch, ktoré vedú z obývacej izby sa dostaneme na druhé podlažie. Nachádzajú sa tu 3 samostatné izby, WC a kúpeľňa. Spálňa má vlastný šatník. Detská izba je dostatočne veľká, čo môže využiť vaše dieťa na svoju kreativitu a zariadiť si ju podľa seba. K izbe prislúcha aj loggia. V priestrannej hosťovskej izbe je dostatok miesta pre návštevu. Veľkým bonusom je kombinované vykurovanie, t.j. kotol na peletky a krbom, od ktorého sú vyvedené prieduchy do obytných izieb. V pivničných priestoroch sa nachádzajú: letná kuchyňa, práčovňa, špajza a garáž. S prednej strany domu je prístavba ešte jednej garáže. Za rodinným domom sa nachádza hospodárska budova na uskladnenie naradia. Záhrada, kde si môžete pestovať zeleninu, alebo mať menši ovocný sad. V altánku si spríjemnite večerné posedenie pri ohni pod hviezdami, alebo pri grilovaní s rodinou.
Zaujala Vás tato nehnuteľnosť? Neváhajte a dohodnite si stretnutie už teraz.

Výhody:
• Čiastočná rekonštrukcia
• Možnosť okamžitého nasťahovania sa
• Kľudné prostredie
• Krásne výhľady
• Pozemok 8 árov
• Kombinovane kúrenie

Videovizitka

Charakteristika

Obytná plocha:
300 m2
Rozloha pozemku:
801 m2
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
2
  • Internet
  • Balkón
  • Vstavané spotrebiče
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


Zdielať

Rady

Bývanie v kontajnerovom dome
Ešte pred pár rokmi boli ľudia obývajúci kontajnerové domy častým terčom posmechu. Napriek expanzii ...
Prenájom môže spôsobiť spory
Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom al...