Pozemok s krásnym výhľadom neďaleko mesta - Nižný Orlík

Nižný Orlík

Súhrn

Umiestnenie
Nižný Orlík
Cena
24.850 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0747
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

 Máte svoje predstavy o tom ako by mal Váš rodinný dom vyzerať, ale nemáte stavebný pozemok? Sme presvedčení o tom, že lokalita katastra Nižný Orlík Vám bude vyhovovať. Krásny pozemok je určený pre tých, ktorí túžia po vlastnom bývaní v rodinnom dome blízko mesta. Je predurčený na výstavbu rodinného domu alebo chalupy. Lokalita je situovaná pozdĺž príjazdovej komunikácie lemujúcej hlavný ťah Svidník – Bardejov. Pozemok ma ideálnu výmeru a obdĺžnikový tvar s rozlohou 994m2. Je predurčený na rezidenčnú výstavbu. Tento úžasný pozemok je situovaný v miernom svahu plný slnka s výhľadom na malebné zelené údolia. Všetky prípojky inžinierskych sietí sa nachádzajú pri hlavnej ceste.
Zavolajte nám ak túžite po sedení pri rodinnom krbe, alebo na terase Vášho rodinného. Príďte si pozrieť tieto krásne výhľady.

Výhody:
• Krásne výhľady
• Slnečná stráň
• Tiché prostredie
• Ideálny tvar pozemku
• Dostupnosť mesta
• Výstavba podľa vlastných predstáv

 

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
994 m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
v dosahu
Plynová prípojka:
v dosahu
Vodovodná prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
nie je

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


rod. Vandová, Okrúhle

Nikdy sme nemali skúsenosti s realitnou kanceláriou a preto sme do toho išli tak opatrne. Nakoniec sa chceme poďakovať maklérovi Pavlovi Žákovi zato, že nás oslovil. Naozaj môžeme túto realitku len odporučiť všetkým ktorý sa rozhodujú. Ďakujeme a želáme veľa klientov.

Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...
SOLÁRNE SYSTÉMY
Pre rok 2021 je tiež možnosť využiť dotácie na solárne panely, ktoré si môžete požiadať už od mesiac...
Kedy je byt zrekonštruovaný?
Označenie "NEHNUTEĽNOSŤ JE ZREKONŠTRUOVANÁ“ by mala vypovedať o jej aktuálnom skutočnom technickom s...