PRENÁJOM Bezbariérové priestory blízko centra - Dr. Goldbergera, Svidník

Dr. Goldbergera, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Dr. Goldbergera, Svidník
Cena
1.200 €
Typ nehnuteľnosti:
Obchodné priestory
Predaj/Prenájom:
Na prenájom
ID :
SK0857
Predajná plocha :
388
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte priestory na podnikanie? Máme pre Vás blízko centra jednopodlažné obchodné priestory s úžitkovou plochou až 388 m2. Nachádzajú sa na ulici Dr. Goldbergera vo Svidníku s bezbariérovým vstupom. Priestor pozostáva zo vstupnej haly s veľkými sklenenými oknami. V hale je otvorený veľký priestor, ktorý v prípade záujmu sa môže prerozdeliť na menšie prevádzky. Sú tu osadené plastové okná, dlažba s vysokým leskom, rekonštruované toalety. Pekný presvetlený interiér v bielej farbe s dostatkom denného svetla, kde je osadený barový pult. Nachádzajú sa tam ďalšie menšie miestnosti, vhodné napríklad ako sklad, kuchyňa, menší oddelený salónik, alebo napríklad fajčiarska miestnosť. Zo zadnej časti sa nachádza ďalší vstup aj s nákladnou rampou. Vykurovanie zabezpečuje centrálny plynový kotol, na ohrev vody slúži bojler. Tieto priestory sú vhodné napríklad na reštauráciu, predajňu alebo salón. Výhodou je moderna rekonštrukcia a blízkosť centra mesta.

Výhody:
• Bezbariérový vstup
• Nákladná rampa
• 6 vstupov
• Možnosť predelenia
• Blízkosť centra
• Okolitý pozemok 817 m2

Charakteristika

Rozloha pozemku:
388 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
1
Počet toaliet:
3
  • Terasa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Zdroj tepla:
  • Plyn

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2017
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Viera R., Svidník

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru - Ing. Ľubomíre Regrútovej, za profesionálne odvedenú prácu. Prajem veľa úspechov a ešte raz veľká vďaka.


Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Zdielať

Rady