Krásny 4 izb byt aj so zariadením - Krátka, Stropkov

Krátka, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Krátka, Stropkov
Cena
115.000 €
Typ nehnuteľnosti:
4-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0495
Možnosť hypotekárneho úveru :
319 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte ihneď obývateľný a kompletne zariadený byt vo výbornej lokalite? Tak práve táto ponuka je pre Vás ako stvorená.
Moderne zrekonštruovaný byt sa nachádza v čerstvo zateplenej panelovej bytovke na treťom poschodí. Pri vstupe do bytu Vás privíta priestranná chodba s vešiakovou skriňou, komodou a dvoma veľkými zrkadlami. Vedľa, v kompletne zrekonštruovanej kuchyni je moderná kuchynská linka vyrobená na mieru. Je v nej zabudovaná umývačka riadu značky Bosch, ako aj plynová varná doska tej istej značky. Elektrolux je značka elektrickej teplovzdušnej rúry na pečenie nad ktorou je digestor s vývodom do vzduchotechniky. Chladnička značky Whirlpool je umiestnená v potravinovej skrinke s množstvom vždy potrebných odkladacích priestorov. Je tam tiež osadená vstavaná mikrovlnná rúra. Priestrannosť kuchyne umožnila umiestnenie stolovania pre 4 osoby, kde si budete spoločne v kruhu rodiny vychutnávať pripravené jedlá. Za kuchyňou je prvá detská izba zariadená písacím stolom, skrinkami, váľandou a komodou. V druhej detskej izbe je tiež váľanda, ale aj detská postieľka, dve skrine, písací stôl a televízor. Najpriestrannejšou izbou bytu je útulná obývačka, kde sa nachádza pohodlné sedenie pre Vás a Vašich hostí. Je tam aj obývacia stena s televízorom a konferenčným stolíkom + dve taburetky, ktoré poslúžia ako ďalšie príručné sedenie. Ďalšou izbou je spálňa s manželskou posteľou, nočným stolíkom a veľkou šatníkovou skriňou. Pýchou bytu je aj kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa s použitím prvotriednych materiálov. Je v nej osadená vaňa, veľkoformátové zrkadlo, ako aj množstvo odkladacích priestorov. Rekonštrukciou prešlo aj WC, ktoré je samostatné, takže jeho použitie nebude blokovať použitie kúpeľne. Byt má presklenú lodžiu zariadenú balkónovým setom na sedenie a komodou, kde si v pokoji môžete vychutnávať rannú kávu, alebo aj večerné víno. Všetky okná boli vymenené za plastové a interiérové dvere za moderné s obložkami. Na zemi sú plávajúce podlahy v kombinácii s praktickou dlažbou doplnené o koberčeky. Za bytovkou sú detské ihriská s množstvom lavičiek a zelene. Vpredu sú parkoviská a v blízkosti aj potraviny, obchody, školy, škôlky, čiže všetko potrebné či už pre rodiny s deťmi, alebo seniorov. Preto ak túžite ihneď bývať v krásnom 4 izbovom byte odkiaľ je všade blízko, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

VÝHODY:
• Priestrannosť bytu
• Moderná rekonštrukcia
• Kompletne zariadený byt
• Zateplená bytovka
• Presklená lodžia
• Aj cez hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
4
Obytná plocha:
78 m2
Poschodie:
3
Počet poschodí:
7
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Internet
  • Káblová TV
  • Loggia
  • Vstavané spotrebiče

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Žaneta Šuťáková

Maximálna spokojnosť, veľmi dobré jednanie. Spolupráca na vysokej úrovni. Môžeme len odporučiť.


MUDr. Peter Obrimčák

Opakovane som veľmi spokojný s poskytovaním služieb realitnej kancelárie, vysoká profesionalita, zákazník je odbremenený od všetkých povinností súvisiacich s predajom -kúpou nehnuteľností.


Milka Š., Svidník

Srdečne ďakujeme pani Regrutovej a celému kolektívu RHC za to, že nám našli perfektné bývanie, :-)  Sme tu veľmi spokojní .


Zdielať

Rady

Predané nehnuteľnosti za rok 2015
  kliknutím na značku získate viac infomácií Pozemky 1-iz. byty / garsónky 2-iz. byty 3-iz....
Poľnohospodárska pôda, jej cena a predaj
V médiách niekedy čítame o tom, ako výhodne vlastníci predali svoju pôdu developerom. Nechýbajú  ani...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...