Veľkometrážny štýlový 3-iz byt - Duchnovičová, Svidník

Duchnovičová, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Duchnovičová, Svidník
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0852
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Túžite bývať v rodinnom dome, ale nemáte dostatok finančných zdrojov na jeho výstavbu, alebo údržbu? Realitná kancelária RHC Vám exkluzívne ponúkajú skvelú príležitosť. Bývajte v byte, ale užívajte si pocit pohodlia ako v rodinnom dome. Výnimočnosť tohto bytu spočíva v tom, že má vlastný elektrický kotol, ohrievač na vodu a podlahové kúrenie, ktorým si môžete ovládať teplo samostatne v každej izbe. Tento jedinečný veľkometrážny 3 izbový byt o výmere až 81 m2, je vo výbornej lokalite a po kvalitnej rekonštrukcii. Byt, bol dispozične zmenený a ponúka veľa životného i úložného priestoru. Na chodbe pri vstupe Vás očarí veľká vstavaná skriňa a keramická dlažba, ktorá prechádza do kuchyne aj obývačky. Kuchyňa je dostatočne veľká. Nachádza sa tu masívna drevená kuchynská linka zhotovená na mieru so vstavanými spotrebičmi, ktoré tvoria súčasť kúpnej ceny. V byte zostáva chladnička, mraznička, umývačka riadu, plynový sporák, elektrická a mikrovlna rúra s parnou funkciou a korianová doska bez spojov. Rozľahla obývacia izba o výmere 21m2 je okienkom prepojená s kuchyňou. Zmestí sa tu masívna kožená sedacia súprava. Noblesu tejto izby zvýrazní nádherné ledkové svietidlo. Spálňa je s balkónom, orientovaná na južnú stranu. Na balkóne je fínsky bezrámový posuvno-otváravý zasklievací systém zn. OPTIMI. Súčasťou izby je aj veľký šatník s regálmi a policami. Detská izba je dostatočné veľká zostáva tu posteľ, písací stôl, komoda a knihovnička. V byte sa nachádza nadštandardná kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom. Je tu dostatok priestoru na dvojumývadlo s veľkým zrkadlom. Samostatné WC s elektrickým kotlom zn. PROTHERM nájdete pri vstupe. Vďaka nemu si teplotu v byte nastavíte podľa vašej potreby. Náklady na bývanie sú nízke aj vďaka zateplenej fasáde bytového domu. Bytový dom ma nové rozvody a upravené spoločné priestory. K bytu prislúchajú dve pivnice o rozlohe 23 m2.
Ak ste našli výhody bývania v tomto jedinečnom byte o rozlohe rodinného domu, tak kontaktujte naše realitné centrum. Takáto ponuka sa vyskytne na trhu len výnimočne.

VYHODY :
• Vlastné kúrenie aj ohrev vody
• Priestranný, zrekonštruovaný byt
• Výmera 81 m2 + dve pivnice o výmere 23m2
• Podlahové kúrenie
• Výborná lokalita
• Zrekonštruovaný bytový dom

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
81 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
6
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
 • Loggia
 • Vstavané spotrebiče
 • Orientácia:
  • Sever
  • Juh

Vykurovanie

Zdroj tepla:
 • Elektrická energia

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Panelové
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Martin Marcinčin, Stebník

Chcel by som sa Vám poďakovať za Vaše služby za ochotu komunikáciu efektívnosť za vašu profesionálnosť. Som veľmi spokojný a určite sa obrátim na Vás aj v budúcnosti. S pozdravom


Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


rod. Ducárová, Svidník

S realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za veľkú pomoc pri vybavovaní hypotéky a ostatných formalít. Ešte raz ĎAKUJEME! rod. Ducárová


Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...
REKUPERÁCIA
Dnes sa stávajú už len lepšie a lepšie zateplené domy a sú utesnené tak aby šetrili náklady na vykur...
Realitná kancelária alebo radšej na vlastnú päsť?
Orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami nie je jednoduché. Podvody pri predaji bytov sa v posledných...