Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2022 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Priestranný 3-izb. byt - Sov. Hrdinov, Svidník

Sov. hrdinov, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Sov. hrdinov, Svidník
Cena
99.700 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0890
Možnosť hypotekárneho úveru :
276 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Chcete bývať v tichej časti neďaleko centra mesta? Máme pre Vás priestranný byt vo výbornej lokalite na ul. Sov. Hrdinov. Výmera bytu je 83m2. Byt sa nachádza na výbornom 1. poschodí v zateplenom bytovom dome. Je čiastočne zrekonštruovaný. Má novú elektroinštaláciu, vymenené okná, podlahy v dvoch izbách a interiérové dvere. Výhodou bytu je nová kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. V byte zostáva kuchynská linka s plynovým sporákom. Súčasťou ceny je komoda na chodbe. Dve izby sú s pôvodnými parketami a ostávajú prázdne, čo umožňuje zariadiť si ich podľa seba. K bytu prislúchajú dve pivnice. Výhľad z okien je na obidve svetové strany. Za bytovým domom je aj parkovisko, čo umožňuje parkovanie bez hľadania miesta. Vo dvore je veľa zelene, detské ihrisko a stromy, čo sa určite bude páčiť rodinke s deťmi, alebo domácim miláčikom.
Ak Vás zaujal tento priestranný tehlový byt, radí Vám poskytneme ďalšie informácie. Dohodnite si s nami obhliadku a ukážeme Vám možnosti, ako financovať byt cez hypotéku.

Výhody:
 Občianska vybavenosť
 Miesto na parkovanie
 Výmera 83m2
 Zrekonštruované jadro
 Zateplený bytový dom
 Tiché prostredie

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
83,29 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Murované
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


Mária K., Svidník

Som veľmi spokojná so službami, zvlášť pani Ing. Regrutovej. Nikam som nemusela chodiť, všetko vybavili za mňa, či už kataster aj prepis plynu, elektriky a ostatných energií. ĎAKUJEM


Zdielať

Rady

Byt bez balkóna má riešenie
Byt bez balkóna má menšiu hodnotu. Nemať balkón môže byť smutné. Pre mnohých z nás by to bolo bývani...
SOLÁRNE SYSTÉMY
Pre rok 2021 je tiež možnosť využiť dotácie na solárne panely, ktoré si môžete požiadať už od mesiac...