3-izbový byt s vlastným kúrením - Mlynská, Stropkov

Mlynská, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Mlynská, Stropkov
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0410
Možnosť hypotekárneho úveru :
261 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte byt v dobrej lokalite, s vlastným kúrením a nízkymi mesačnými nákladami?
Ponúkame Vám na predaj 3-izb. byt na ulici Mlynskej v Stropkove. Byt sa nachádza na 6/7 poschodí v zateplenom bytovom dome. Pri vstupe do bytu sa nachádza chodba, so šatníkovou stenou, ktorá ponúka dostatok úložného priestoru. Z chodby vstupujeme do kuchyne, ktorej súčasťou je kuchynská linka, plynový sporák a jedálenský stôl, kde môžete tráviť príjemné chvíle pri dobrom jedle so svojou rodinou. Pre deti je kompletne pripravená detská izba, ktorú tvorí sedacia súprava, detská zostava a písací stolík. V rozľahlej obývačke máte dostatok miesta na sedaciu gaučovú súpravu, obývačková zostava je súčasťou predaja. Z obývacej izby sa dostaneme na veľký presklený balkón, z ktorého je krásny výhľad na detské ihrisko. Plní aj funkciu pol izby, kde si môžete vypiť šálku kávy aj pri nepriaznivom počasí. Rodičovská spálňa je dostatočne veľká na manželskú posteľ a skrine. Jadro je panelové. V kúpeľni sa nachádza vaňa a umývadlo so zrkadlom. WC je samostatné. V celom byte sú vymenené plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy, dlažba, vymenená elektrika v kúpeľni a nové stupačky. K bytu patrí spoločný priestor pri výťahu, kde je umiestnený samostatný plynový kotol zn. PROTHERM a taktiež súčasťou je aj priestranná pivnica. Bytový dom sa nachádza vo výbornej lokalite, má výbornú občiansku vybavenosť, v blízkosti je II. ZŠ., obchodné centrum, ihrisko, parkovisko. Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma a dohodneme si obhliadku a pomôžeme Vám aj s jeho financovaním.

VÝHODY:
• Zateplený byt. Dom
• Výťah
• Balkón
• Samostatné kúrenie
• Nízke mesačné náklady
• Čiastočne zariadený

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
74 m2
Poschodie:
6
Počet poschodí:
7
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Balkón
  • Orientácia:
    • Sever
    • Juh

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné
Zdroj tepla:
  • Plyn

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Panelové
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Slavomir Novotňak

Maximálna spokojnosť, komplet servis, bezstarostnosť, hladký priebeh


Zdielať

Rady

Kedy je byt zrekonštruovaný?
Označenie "NEHNUTEĽNOSŤ JE ZREKONŠTRUOVANÁ“ by mala vypovedať o jej aktuálnom skutočnom technickom s...
Byt bez balkóna má riešenie
Byt bez balkóna má menšiu hodnotu. Nemať balkón môže byť smutné. Pre mnohých z nás by to bolo bývani...