Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2017 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Lukratívny 24ár pozemok len 20 km od Prešova - Lúčka, Giraltovce

Lúčka, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Lúčka, Slovensko
Cena
11 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0237
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Slnečný a priestranný pozemok leží na začiatku obce Lúčka v smere od Prešova na ľavej strane. Ide o novú stavebnú lokalitu, ktorá je vybavená už  funkčnou elektrickou a plynovou sústavou, ako aj vybudovanou kanalizáciou a verejným vodovodom, ktorých spustenie je v štádiu riešenia.

Charakteristika

Rozloha pozemku:
2414 m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
na pozemku
Plynová prípojka:
na pozemku
Vodovodná prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


Iveta Pavelčaková

Práca s realitnou kancerláriou bola výborná, ústretovosť a ochota zo strany realitky. Krásne spracovaná videovizitka - vrelo odporúčam ostatným a prajem veľa zdaru v ich práci :-)


rod. Ducárová, Svidník

S realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za veľkú pomoc pri vybavovaní hypotéky a ostatných formalít. Ešte raz ĎAKUJEME! rod. Ducárová


Zdielať

Rady