Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2017 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Zrekonštruovaný rodinný dom - Roztoky

Roztoky, Svidník, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Roztoky, Svidník, Slovensko
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0296
Možnosť hypotekárneho úveru :
243 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Zrekonštruovaný dom v katastri obci Roztoky. Vhodné na chalupu, ale aj na celoročné bývanie. V blízkosti turistické trasy a známa hvezdáreň. Obec Roztoky je vzdialená od mesta Svidník 14 km.
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou exteriéru a interiéru. Nová strecha, fasáda, plastové okná a taktiež aj terasa. V dome sú 3 obývacie izby, kuchyňa, komora, samostatné WC a kúpeľňa. V dome sa nachádzajú dve kachľové pece, kozub s prieduchmi. Na ohrev vody sa používa plynový bojler. Veľká časť domu je podpivničená. V zadnej strane domu je priestranná garáž. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.
Na terasovitom pozemku v celkovej rozlohe 2460 m2 sa nachádza altánok, hojdačka, studňa, ovocné i ihličnaté stromy, záhradky so zeleninou a kvetmi. Dom aj pozemok je starostlivo udržiavaný.

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Rozloha pozemku:
2460 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Terasa
  • Garáž
    • Studňa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo

Technický stav

Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Zdielať

Rady

Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...
Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...