Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Zlacnený dom s veľkou záhradou - Okrúhle

Okrúhle, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Okrúhle, Slovensko
Cena
24.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0204
Možnosť hypotekárneho úveru :
69 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom s priestrannými izbami stojací na 20 árovom pozemku je v úplne pôvodnom stave a tým vhodný na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv a splnenia si snov o bývaní na vidieku. Nachádza v jednej z najväčších obcí v okolí s výbornou občianskou vybavenosťou /materská a základná škola s množstvom záujmových krúžkov, zdravotné stredisko, knižnica, matrika, pošta, kultúrny dom, potraviny, krčmy :), športový areál, detské ihriská ... / a pravidelné autobusové spojenia. Je vzdialená len 10 minút autom od mesta Giraltovce, 15 minút od Domaše a Stropkova a 30 minút od Prešova. Dom pozostáva z troch obytných izieb, verandy, kuchyne, špajze a kúpeľne. Pod domom sa nachádzajú ďalšie 4 miestnosti z ktorých v minulosti boli dve obytné a ďalšie dve využívané  ako pivnice. V podkroví je možnosť vytvorenia ďalších obytných miestností rozprestierajúcich sa na celom pôdoryse domu. Pri dome sa nachádzajú aj 3 hospodárske miestnosti, garáž, ako aj veľký montovaný prístrešok. Dom je vybavený dvoma komínmi s možnosťou napojenia krbu. Vykurovanie je zabezpečené kachľovými pecami, ako aj momentálne nefunkčným ústredným kúrením. Dom je napojený na vlastnú studňu a ohrev vody je el. bojlerom.

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
143 m2
Rozloha pozemku:
1990 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
nie je
Vodovodná prípojka:
na pozemku
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná
Rekonštrukcia:
pôvodný stav

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Mária K., Svidník

Som veľmi spokojná so službami, zvlášť pani Ing. Regrutovej. Nikam som nemusela chodiť, všetko vybavili za mňa, či už kataster aj prepis plynu, elektriky a ostatných energií. ĎAKUJEM


rod. Sabolová

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii RHC Svidník za predaj bytu. Celý tím RHC vykonal profesionálnu prácu v korektnom jednaní. Predaj prebehol rýchlo k našej spokojnosti.

Viera R., Svidník

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru - Ing. Ľubomíre Regrútovej, za profesionálne odvedenú prácu. Prajem veľa úspechov a ešte raz veľká vďaka.


Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionál...
Prenájom môže spôsobiť spory
Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom al...