Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Zlacnený dom s veľkou záhradou - Okrúhle

Okrúhle, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Okrúhle, Slovensko
Cena
24.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0204
Možnosť hypotekárneho úveru :
69 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom s priestrannými izbami stojací na 20 árovom pozemku je v úplne pôvodnom stave a tým vhodný na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv a splnenia si snov o bývaní na vidieku. Nachádza v jednej z najväčších obcí v okolí s výbornou občianskou vybavenosťou /materská a základná škola s množstvom záujmových krúžkov, zdravotné stredisko, knižnica, matrika, pošta, kultúrny dom, potraviny, krčmy :), športový areál, detské ihriská ... / a pravidelné autobusové spojenia. Je vzdialená len 10 minút autom od mesta Giraltovce, 15 minút od Domaše a Stropkova a 30 minút od Prešova. Dom pozostáva z troch obytných izieb, verandy, kuchyne, špajze a kúpeľne. Pod domom sa nachádzajú ďalšie 4 miestnosti z ktorých v minulosti boli dve obytné a ďalšie dve využívané  ako pivnice. V podkroví je možnosť vytvorenia ďalších obytných miestností rozprestierajúcich sa na celom pôdoryse domu. Pri dome sa nachádzajú aj 3 hospodárske miestnosti, garáž, ako aj veľký montovaný prístrešok. Dom je vybavený dvoma komínmi s možnosťou napojenia krbu. Vykurovanie je zabezpečené kachľovými pecami, ako aj momentálne nefunkčným ústredným kúrením. Dom je napojený na vlastnú studňu a ohrev vody je el. bojlerom.

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
143 m2
Rozloha pozemku:
1990 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
nie je
Vodovodná prípojka:
na pozemku
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná
Rekonštrukcia:
pôvodný stav

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Kamila M., Bardejov

Ďakujem veľmi pekne za predaj a vybavenie všetkých záležitosti.Prajem Vám veľa šťastia a úspechov v práci. Ďakujem


rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


Viera R., Svidník

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru - Ing. Ľubomíre Regrútovej, za profesionálne odvedenú prácu. Prajem veľa úspechov a ešte raz veľká vďaka.


Zdielať

Rady

Pozor na zmluvu
Podpísať nepreštudovanú zmluvu? Pozor na NEPRIJATEĽNÉ PODMIENKY V Z...
Prenájom môže spôsobiť spory
Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom al...