Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2017 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Zlacnený dom s veľkou záhradou - Okrúhle

Okrúhle, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Okrúhle, Slovensko
Cena
24.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0204
Možnosť hypotekárneho úveru :
69 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom s priestrannými izbami stojací na 20 árovom pozemku je v úplne pôvodnom stave a tým vhodný na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv a splnenia si snov o bývaní na vidieku. Nachádza v jednej z najväčších obcí v okolí s výbornou občianskou vybavenosťou /materská a základná škola s množstvom záujmových krúžkov, zdravotné stredisko, knižnica, matrika, pošta, kultúrny dom, potraviny, krčmy :), športový areál, detské ihriská ... / a pravidelné autobusové spojenia. Je vzdialená len 10 minút autom od mesta Giraltovce, 15 minút od Domaše a Stropkova a 30 minút od Prešova. Dom pozostáva z troch obytných izieb, verandy, kuchyne, špajze a kúpeľne. Pod domom sa nachádzajú ďalšie 4 miestnosti z ktorých v minulosti boli dve obytné a ďalšie dve využívané  ako pivnice. V podkroví je možnosť vytvorenia ďalších obytných miestností rozprestierajúcich sa na celom pôdoryse domu. Pri dome sa nachádzajú aj 3 hospodárske miestnosti, garáž, ako aj veľký montovaný prístrešok. Dom je vybavený dvoma komínmi s možnosťou napojenia krbu. Vykurovanie je zabezpečené kachľovými pecami, ako aj momentálne nefunkčným ústredným kúrením. Dom je napojený na vlastnú studňu a ohrev vody je el. bojlerom.

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
143 m2
Rozloha pozemku:
1990 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
nie je
Vodovodná prípojka:
na pozemku
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná
Rekonštrukcia:
pôvodný stav

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Martin Marcinčin, Stebník

Chcel by som sa Vám poďakovať za Vaše služby za ochotu komunikáciu efektívnosť za vašu profesionálnosť. Som veľmi spokojný a určite sa obrátim na Vás aj v budúcnosti. S pozdravom


Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


Zdielať

Rady

Predané nehnuteľnosti za rok 2015
// Define your locations: HTML content for the info window, latitude, longitude ...
Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...