Novostavba v tichej lokalite - Chotčanská, Stropkov

Chotčanská, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Chotčanská, Stropkov
Cena
189.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
ID :
PZ0478
Možnosť hypotekárneho úveru :
527 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Spomínaná novostavba sa nachádza na slnečnom pozemku o rozlohe 557m2. Nízkoenergetická stavba je postavená z pórobetónových tvárnic značky Termalica zateplená polystyrénom. Strecha je značky Bramac a taktiež zateplená polyuretánovou penou.

Dispozičné riešenie domu tvorí vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu, moderná obývacia izba spojená s kuchyňou, dve detské izby, rodičovská spálňa, priestranná kúpeľňa s WC, ďalšie samostatné WC a technická miestnosť s predprípravou na práčku a sušičku.

Predáva sa v štádiu holodomu s možnosťou dokončenia podľa vlastných predstáv. Úžitková plocha domu je 120 m2 a je napojený na elektrinu, plyn, verejný vodovod, kanalizáciu a optický internet. Podlahové vykurovanie zabezpečuje plynový kotol značky Bosch a o teplú vodu sa postará 120 litrový zásobník.

Nečakajte ďalšie 2-3 roky, kým s veľkou námahou postavíte svoj vysnívaný dom, ale už toto leto si vychutnávajte ranné lúče slnka pri šálke kávy, a večer pohár vína s krásnym výhľadom pri zapadajúcom slnku.

Nadčasovosť tohto projektu, kvalita prevedenia stavby, veľkosť a rozloha pozemku sú jedny z mnohých atribútov, ktoré Vám ponúkame. Využite túto jedinečnú príležitosť a splňte si sen o bývaní v kvalitnej novostavbe umiestnenej v lukratívnej lokalite mesta Stropkov.

Výhody:

  • Kvalitná novostavba
  • Dostupná ihneď
  • Praktické dispozičné riešenie
  • Nízkoenergetickosť
  • Možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv
  • Rozloha a orientácia pozemku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
4
Obytná plocha:
120 m2
Rozloha pozemku:
557 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
2
  • Internet

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

rod. Sabolová

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii RHC Svidník za predaj bytu. Celý tím RHC vykonal profesionálnu prácu v korektnom jednaní. Predaj prebehol rýchlo k našej spokojnosti.

rod. Sochová, Stropkov

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru, zvlášť Lenke Flešárovej, pri predaji bytu, za profesionálne odvedenú prácu, za jej ochotu a trpezlivosť. Je to realitka na špičkovej úrovni. Určite na 100% odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme...

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Zdielať

Rady

EXLUZÍVNA ALEBO NEEXKLUZÍVNA SPOLUPRÁCA S MAKLÉROM
Okrem úvahy, či vôbec využiť služby realitného makléra, budete ako predávajúci stáť aj pred rozhodnu...
Typy kúrenia v nehnuteľnostiach
Za oknami sa ukazujú teplé slnečné lúče a príroda sa pomaly prebúdza k životu. Otázku kúrenia vo vaš...
Predané nehnuteľnosti za rok 2015
  kliknutím na značku získate viac infomácií Pozemky 1-iz. byty / garsónky 2-iz. byty 3-iz....