Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2017 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Domček v malebnom prostredí - Bokšanská, Stropkov

Bokšanská, Stropkov, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Bokšanská, Stropkov, Slovensko
Cena
59.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0273
Možnosť hypotekárneho úveru :
166 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Kompletne zateplený  rodinný dom sa nachádza v tichej časti mesta Stropkov a je ho možné využiť ako chatu, hosťovský dom, alebo po menších úpravách aj ako dom na celoročné bývanie. Na jeho prízemí je priestranná cca 60m2 veľká miestnosť momentálne využívaná ako dvojgaráž a na poschodí rovnako veľká miestnosť s kuchynskou linkou, obývacou časťou, časťou na spanie a taktiež aj predpripravenou miestnosťou na kúpeľňu a WC. Ich priestrannosť, otvorenosť a variabilita Vám dáva možnosť ich jednoduchého prispôsobenia Vašim predstavám a potrebám, čím dokážete meniť ich dispozíciu, funkčnosť a účel využitia. Dom sa predáva spolu s drevenicou pretvorenou na príjemné vonkajšie posedenia s využitím murovaného krbu na opekanie a v neposlednom rade aj s priestranným pozemkom a všetkými inžinierskými sieťami (voda, plyn, elektrina a kanalizácia), čo ho predurčuje na  výstavbu ďalšieho rodinného domu, alebo jeho odpredaj a tým aj zníženie celkovej kúpnej ceny. Všeobecná hodnota podľa aktuálneho znaleckého posudku je určená na 66.300€. Preto ak chcete bývať, stavať, alebo oddychovať v tichej časti mesta Stropkov obklopenej nádhernou prírodou, tak nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Videovizitka

Charakteristika

Obytná plocha:
135 m2
Rozloha pozemku:
1557 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
na pozemku
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Technický stav

  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


Viera R., Svidník

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru - Ing. Ľubomíre Regrútovej, za profesionálne odvedenú prácu. Prajem veľa úspechov a ešte raz veľká vďaka.


Mária K., Svidník

Som veľmi spokojná so službami, zvlášť pani Ing. Regrutovej. Nikam som nemusela chodiť, všetko vybavili za mňa, či už kataster aj prepis plynu, elektriky a ostatných energií. ĎAKUJEM


Zdielať

Rady

Rekonštrukcia bytu
CHYSTÁTE SA REKONŠTRUOVAŤ BYT? KOHO TREBA UPOZORNIŤ,  AKÉ  POVOLENI...
Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionál...