Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/plugins/system/k2/k2.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; PlgSystemXcalendar has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 21

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; multiLangField has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/components/com_jshopping/lib/multilangfield.php on line 11

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; parseString has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/components/com_jshopping/lib/parse_string.php on line 11
Dvojpodlažný dom s garážou - Dlhá, Svidník

Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Dvojpodlažný dom s garážou - Dlhá, Svidník

Dlhá, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Dlhá, Svidník
Cena
115.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0415
Možnosť hypotekárneho úveru :
319 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v okrajovej časti mesta Svidník, postavený na pozemku o výmere 793 m2. Je dvojpodlažný a na každom poschodí sa nachádza 3-izbový byt. Každý môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka. Dom je podpivničený s garážou a veľkým pozemkom. Po malých úpravách sa dá ihneď obývať. Do užívania bol odovzdaný v roku 1982. V celkom dome sú plastové okná. Napojený je na inžinierske siete a plynové ústredné vykurovanie. Dom je priestranný, ideálny ako 2-generačné bývanie alebo podnikanie.
Pivnica: Vstupnou chodbou sa dostaneme do kotolne s plynovým kotlom a ohrievačom na teplú vodu. Tu nájdete aj veľkú priestrannú garáž, dielňu pre kutila a pivnicu na zeleninu. Letná kuchyňa je s kuchynskou linkou a sporákom. Môžete ju využívať pri grilovaní, alebo zaváraní. Odtiaľ je vstup na záhradu, ktorá môže slúžiť na pestovanie zeleniny alebo na oddych.
prízemie: tu sa nachádza vstupná chodba, priestranná hala s balkónom, kuchyňa, špajza, 2 izby, kúpeľňa s vaňou a wc.
poschodie: Na tomto podlaží sa chodbou dostanete do 4 obytných izieb a príslušenstva.
V dome je možné spojiť bývanie aj s podnikaním, nakoľko rodinný dom ponúka viaceré možnosti využitia. Preto neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku. V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom domu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním.

Výhody:
• Blízkosť mesta
• priestranný pozemok
• dvojgeneračné bývanie
• priestor pre záhradkárov a kutilov
• možnosť spojiť bývanie s podnikaním,
• kúpa domu aj na hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
7
Obytná plocha:
300 m2
Rozloha pozemku:
793 m2
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
3
Počet toaliet:
3
  • Loggia

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Kamila M., Bardejov

Ďakujem veľmi pekne za predaj a vybavenie všetkých záležitosti.Prajem Vám veľa šťastia a úspechov v práci. Ďakujem


rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


Zdielať

Rady

Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...
Rekonštrukcia bytu
CHYSTÁTE SA REKONŠTRUOVAŤ BYT? KOHO TREBA UPOZORNIŤ,  AKÉ  POVOLENI...