Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Rodinný dom s dvoma prístupovými cestami

Turany nad Ondavou, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Turany nad Ondavou, Slovensko
Cena
37.500 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0292
Možnosť hypotekárneho úveru :
104 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Dvojpodlažný RD sa nachádza na 16 ár pozemku s dvoma prístupovými cestami.  Dom bol postavený v 70.rokoch z tehly a kvádra. Jeho prízemie tvorí vstupná chodba, kuchyňa s funkčnou kachľovou pecou, špajza, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a obývacia izba. Druhé poschodie tvorí spálňa a dve detské izby s kachľovou pecou a s balkónom. Na prízemí sú vymenené plastové okná. Jeho vykurovanie je zabezpečené el. kotlom ako aj kachľovými pieckami na tuhé palivo s možnosťou napojenia na zemný plyn, keďže plyn. prípojka je priamo vo dvore. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa s pitnou vodou, hospodárska budova a starý dom postavený v 50.rokoch.  Výhodou tejto nehnuteľnosti je prerobenie podľa vlastných predstáv, prípadne postavenie nového domčeka na priestrannom slnečnom pozemku.  V obci sa nachádza materská škola, pošta a potraviny. Okolie tvorí krásna príroda vhodná na hubárčenie, a pre milovníkov vodných športov sa v blízkosti nachádza vodná nádrž Domaša- Valkov. Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala neváhajte ma kontaktovať a dohodneme si obhliadku.

VÝHODY:
- dve prístupové cesty
- priestranný pozemok
- vymenené plast.okná
- vlastná studňa
- nízke náklady na bývanie
- občianska vybavenosť (materská škola, pošta, potraviny)

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
5
Rozloha pozemku:
1640 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Balkón
    • Studňa
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
na pozemku

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


rod. Ducárová, Svidník

S realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za veľkú pomoc pri vybavovaní hypotéky a ostatných formalít. Ešte raz ĎAKUJEME! rod. Ducárová


Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionál...
Rekonštrukcia bytu
CHYSTÁTE SA REKONŠTRUOVAŤ BYT? KOHO TREBA UPOZORNIŤ,  AKÉ  POVOLENI...