Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Dom pri Stropkove po rekonštrukcii - Bukovce

Bukovce, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Bukovce, Slovensko
Cena
29.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0358
Možnosť hypotekárneho úveru :
83 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Ihneď obývateľný a zariadený dom sa nachádza v druhej dedine od Stropkova. Je pravidelne udržiavaný a vo výbornom technickom stave. Má zateplenú strechu, izoláciu proti podzemnej vlhkosti, plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, plastové vchodové dvere a nové okvapy. Na prízemí je kuchyňa, obývačka, WC, dve komory a kotolňa. Na poschodí je ďalšia obývačka, detská izba, spálňa, kúpeľňa, osobitné WC a šatník. V prípade potreby vytvorenia ďalších izieb je možné využiť povalu, ktorá sa nachádza pod udržiavanou a pravidelne natieranou strechou. V dome je ústredné kúrenie na plyn a plynový bojler. Dom stojí na krásnom 23 árovom pozemku v tichej obci s priemernou občianskou vybavenosťou. Preto ak chcete ihneď bývať v zrekonštruovanom dome pri Stropkove, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Obhliadky sú možné aj cez víkend.

VÝHODY:
- výborný technický stav
- po rekonštrukcii
- blízko Stropkova
- ihneď obývateľný
- krásny pozemok
- aj na hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
2341 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2016
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Viera R., Svidník

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru - Ing. Ľubomíre Regrútovej, za profesionálne odvedenú prácu. Prajem veľa úspechov a ešte raz veľká vďaka.


rod. Vandová, Okrúhle

Nikdy sme nemali skúsenosti s realitnou kanceláriou a preto sme do toho išli tak opatrne. Nakoniec sa chceme poďakovať maklérovi Pavlovi Žákovi zato, že nás oslovil. Naozaj môžeme túto realitku len odporučiť všetkým ktorý sa rozhodujú. Ďakujeme a želáme veľa klientov.

Ivana Michels, Anglicko

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Lenke Flešarovej za sprostredkovanie a realizáciu kúpy bytu. Za jej profesionány prístup, ochotu a milé jednanie. Určite budem odporúčať mojim známym. 

Zdielať

Rady