Bojíte sa sťahovania? - aj tento problém vyriešime za Vás ;-)

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Dom pri Stropkove – Breznica

Breznica, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Breznica, Slovensko
Cena
31.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SP0117
Možnosť hypotekárneho úveru :
88 €

Popis nehnuteľnosti

Tehlový dom s garážou stojí na rovinatom pozemku o veľkosti 877m2 a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Boli v ňom osadené plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha v kombinácii s praktickou dlažbou, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa s WC, kuchyňa, vymenená elektroinštalácia na cca 60-tich % rozvodov a spravené stierky. Je napojený na verejný vodovod, elektrinu 230/380V a vlastnú žumpu. Jeho vykurovanie je zabezpečené výkonnou krbovou vložkou na tuhé palivo s teplovzdušnými prieduchmi do každej izby a príprava teplej vody elektrickým bojlerom. Je možné napojenie aj na plyn. Na príjemné posedenie pri dome poslúži terasa s krbom a priestranný pozemok vhodný na výstavbu bazéna, dielne, hospodárskej budovy, skleníka, alebo aj na domáce pestovanie a chov. V dome je nutná výmena strechy. Preto ak chcete bývať 5 minút cesty autom od mesta Stropkov a 7 minút od Domaše v obci s nadpriemernou občianskou vybavenosťou, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať, aby Vás nepredbehol niekto iný. Obhliadky možné aj cez víkend.

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
877 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Garáž
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
v dosahu
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


Bc. Michal K. dis.art., Svidník

Každý z mojich známych sa čudoval, ako rýchlo prešiel celý proces predaja aj kúpi, nikam som nemusel chodiť. RK mi ušetrila veľa času a všetky dôležité veci vybavila za mňa.


Ján Hirčko, Svidník

Sám som predával byt asi 2 mesiace, a keď sa mi ozval pán Farkaš, či sa môže prísť pozrieť môj byt, v ten deň mi našiel aj kupujúceho. Od vtedy sa obraciam na jeho pomoc v realitných otázkach. Taktiež môžem povedať, že jeho služby som odporučil aj známemu, kde nastala tá istá situácia a jeho byt predal skôr ako ho nafotil. Vrelo odporúčam.


Zdielať

Rady

Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...
Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...