Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2017 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Dom pri Stropkove – Breznica

Breznica, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Breznica, Slovensko
Cena
31.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SP0117
Možnosť hypotekárneho úveru :
88 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Tehlový dom s garážou stojí na rovinatom pozemku o veľkosti 877m2 a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Boli v ňom osadené plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha v kombinácii s praktickou dlažbou, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa s WC, kuchyňa, vymenená elektroinštalácia na cca 60-tich % rozvodov a spravené stierky. Je napojený na verejný vodovod, elektrinu 230/380V a vlastnú žumpu. Jeho vykurovanie je zabezpečené výkonnou krbovou vložkou na tuhé palivo s teplovzdušnými prieduchmi do každej izby a príprava teplej vody elektrickým bojlerom. Je možné napojenie aj na plyn. Na príjemné posedenie pri dome poslúži terasa s krbom a priestranný pozemok vhodný na výstavbu bazéna, dielne, hospodárskej budovy, skleníka, alebo aj na domáce pestovanie a chov. V dome je nutná výmena strechy. Preto ak chcete bývať 5 minút cesty autom od mesta Stropkov a 7 minút od Domaše v obci s nadpriemernou občianskou vybavenosťou, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať, aby Vás nepredbehol niekto iný. Obhliadky možné aj cez víkend.

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
877 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Garáž
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
v dosahu
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Martin Marcinčin, Stebník

Chcel by som sa Vám poďakovať za Vaše služby za ochotu komunikáciu efektívnosť za vašu profesionálnosť. Som veľmi spokojný a určite sa obrátim na Vás aj v budúcnosti. S pozdravom


M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


Zdielať

Rady

Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...