4-iz. rodinný dom na pozemku 8 árov - SNP, Svidník

SNP, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
SNP, Svidník
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0891
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte slnečný a dobre situovaný rodinný dom v meste Svidník? Túžite mať vlastnú záhradu a garáž? Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom. Je stvorený pre rodinné bývanie a relax, len par metrov od centra mesta Svidník. Rodinný dom je dvojpodlažný, osadený v mierne svahovitom pozemku v tichej ulici. Nachádza sa na pozemku o celkovej výmere 759 m2, z toho zastavaná plocha je 90 m2. Má výborné dispozičné riešenie. V dome sú pekné priestranné izby. Z chodby vedie vstup do kuchyne. Tú si môžete zariadiť podľa seba. Je dostatočne priestranná a zmestí sa tu masívna kuchynská linka a ostane aj priestor na stolovanie. Veľká jedáleň je spojená s obývacou izbou a má dva balkóny. Túto izbu budete milovať, lebo je to dominantný priestor domu, kde môžete tráviť denne čas, so svojou rodinou, alebo reprezentatívne prijímať návštevy. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa a samostatná toaleta. Z chodby vedie schodisko dole, do pivničných priestorov a na vrchné poschodie. Na poschodí sú tri samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou. Izby môžu poslúžiť ako spálňa, s ktorej je vstup na balkón, detská a hosťovská izba. Dole v pivničných priestoroch je práčovňa so sušiarňou, kotolňa, skladový priestor pre gazdinky a ďalší odkladací priestor, napríklad pre domácich kutilov. Určite využijete aj veľkú garáž pre vaše auto. Do garáže je dobrý prístup z dvora. Na pozemku sa nachádza krb, udiareň a kôlňa na záhradné náradie. Dom je zateplený tepelnou izoláciou a obložený vinylovým obkladom. Tento systém izoluje fasádny povrch stavby a plní úlohu zateplenia. Pôvodný stav umožňuje novému vlastníkovi rekonštruovať dom podľa vlastných predstáv. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol, vrátane ohrevu teplej vody. Tento dom má obrovský potenciál byť dokonalým rodinným bývaním, v ktorom Vám nebude nič chýbať.

Páčila sa Vám naša ponuka? Ak aj Vy snívate o bývaní v rodinnom dome v meste, máte svoju vlastnú predstavu, ako by váš dom mal vyzerať a chcete si ho zrekonštruovať podľa vlastného zámeru, tak táto ponuka je vhodná práve pre Vás. Pre viac informácií a v prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.


VÝHODY:
• skvelá poloha
• tichá lokalita
• možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv
• výborné dispozičné riešenie domu
• plynové kúrenie
• ideálna výmera pozemku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
5
Obytná plocha:
270 m2
Rozloha pozemku:
759 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
2
Počet toaliet:
2
  • Loggia
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
  • Plastové okná
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


Žaneta Šuťáková

Maximálna spokojnosť, veľmi dobré jednanie. Spolupráca na vysokej úrovni. Môžeme len odporučiť.


R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

Zdielať

Rady

Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...
Banky v čase pandémie KORONAVÍRUSOM ponúkajú odklad splátok...
Šíriaca sa pandémia COVID 19 zasiahla do života všetkých ľudí. Mnohí z vás neplánovane ostali doma, ...