Bojíte sa sťahovania? - aj tento problém vyriešime za Vás ;-)

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Štýlový ranč pod Duklou - Nížný Komárnik

Nižný Komárnik, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Nižný Komárnik, Slovensko
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Chata
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0373
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Ranč nachádza sa v Nižnom Komárniku, 4 km od hranice s Poľskou republikou. Leží na okraji dedinky pod lesom a z druhej strany je potôčik. Na konci dediny sú dva vleky o dĺžke 400 a 600 m. Ďalší vlek s komplexnými službami je vzdialený 4 km. Ranč je využiteľný po celý rok. Na pozemku ranču o rozlohe 2563 m2 sa nachádza:
1. CHALUPA: - s možnosťou obsadiť ju v počte 11 ľudí a s možnosťou rozšírenia na 20 – 25 osôb. Vybavená je dvoma kachľovými pecami o výkone 8 kw a 6 kw. Na prízemí sa nachádza obývacia izba (predná izba) s TV a satelitným príjmom, kuchyňa, detská izba, kúpeľňa, toalety, spálňa a teplovzdušná pec 28 kw na plyn. Na poschodí je samostatná miestnosť s TV a satelitným príjmom. Ďalšie 2/3 podkrovia tvorí miestnosť pre športovanie – samostatný vstup.
2. ALTÁNOK: - o rozmere 10 x 10 m s centrálnym ohniskom napojeným na el. prúd a výsuvným komínom. Stolovanie vybavené teakovými zariadeniami. V miestnosti sa nachádza výčap na tri čapovacie ventily s chladiacím zariadením. Otvárateľné okenice okolo celého altánku. Altánok a chalupa sú vybavené poplašným zariadením. V altánku sa nachádza TV a satelitný príjem.
3. VINÁREŇ: - je vysekaná do kameňa a aj v lete je tu teplota 12-15 °C.
4. SKLAD NA BICYKLE, SANE, LYŽE, ...
5. PRÍRUČNÝ SKLAD NÁRADIA
6. TOALETY: - dámske, pánske a očistná miestnosť
7. SPRCHA: - vnútorná a vonkajšia
8. SKLAD: - hospodárskeho náradia
9. MIESTNOSŤ SPOLOČENSKÁ
10. ALTÁNOK PRE LETNÉ VYUŽITIE PRI JAZIERKU
11. OBJEKT S VEŽIČKAMI A PODPIVNIČENÍM
12. RYBNÍK O ROZLOHE 10 x 10 x 3,5 m S PRÍSLUŠENSTVOM NA POSED
13. OBJEKT S REPRODUKTORMI A STOJANOM PRE DOMÁCE KINO

Celkovo je pozemok ohraničený cca 100 ks smrečkami. Na pozemok bolo dovezených 60 m3 pilovín a 300 m3 úrodnej zeminy. Rozdelený je na časť:
a., OVOCNÝ SAD - 42 ovocných stromov
b., ODDYCHOVÁ ZÓNA – 46 okrasných kríkov
Zavlažovanie pozemku je zabezpečené centrálnou závlahou z vlastnej studne ovládané centrálnym naprogramovaním. Na pozemku sú nainštalované audivizuálne káble pre reprodukovanú hudbu. Objekty sú v okapoch zabezpečené rozmrazovacími káblami. Prístup na pozemok ranču je cez most. Pred mostom je parkovací priestor.

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
2559 m2
Počet poschodí:
2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
nie je

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
  • Plyn
  • Elektrická energia
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


rod. Sabolová

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii RHC Svidník za predaj bytu. Celý tím RHC vykonal profesionálnu prácu v korektnom jednaní. Predaj prebehol rýchlo k našej spokojnosti.

Zdielať

Rady