Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2022 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Poschodová chata na pozemku 5 árov - smer Mestisko, Svidník

smer Mestisko, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
smer Mestisko, Svidník
Cena
27.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Chata
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0848
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Túžite už toto leto oddychovať na vlastnej chate neďaleko mesta Svidník? Vychutnávať krásny výhľad na mesto Svidník a nadýchnuť sa čerstvého vzduchu?
Tak tento sen Vám pomôže splniť chata v záhradkárskej oblasti len 2 km od mesta Svidník smerom na Mestisko. Práve táto záhradkárska oblasť je obľúbená kvôli krátkej vzdialenosti do mesta, zavedenou elektrikou a súkromím.
Samotná chata pozostáva z 3 poschodí. Na spodnom poschodí je kuchyňa s kuchynskou linkou a pecou na tuhé palivo, sklad a pivnica. Na poschodí je obývacia miestnosť, kde ako rodinka môžete spoločne tráviť čas. Z tejto izby sa dostanete na balkón, alebo schodmi do podkrovia. Podkrovie bolo využívané ako spálňa. Nachádza sa tam manželská posteľ a váľanda. Z podkrovia je vstup na druhý balkón s krásnym výhľadom nie len na okolitú prírodu ale aj mesto Svidník. Ak chcete grilovať alebo opekať, tak hneď vedľa chatky je altánok s kozubom. Určite si zamilujete opekačky s priateľmi. Súčasťou ceny je aj drevárka a suché WC.
Na pozemku o veľkosti až 5 árov sa nachádzajú ovocné stromy (ako jablone, hrušky, čerešne) a kríky (ako ríbezle a černice). O čerstvo odtrhnuté ovocie nebude núdza.
Chata je k dispozícii hneď, takže už toto leto môžete hospodáriť, alebo len tak relaxovať na vlastnej chate len 20 minút pešou chôdzou, alebo 5 minút bicyklom.
Ak Vás táto ponuka zaujala nestrácajte čas a dohodnite si obhliadku.

Výhody:
• Pozemok až 5 árov
• Blízkosť mesta
• Krásne výhľady
• Ovocné stromy
• Altánok
• K dispozícii ihneď

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
498 m2
Počet poschodí:
3
  • Balkón

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
v dosahu
Plynová prípojka:
nie je
Vodovodná prípojka:
nie je
Kanalizačná prípojka:
nie je

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo

Technický stav

Rok kolaudácie:
2022
Konštrukcia:
Zmiešaná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Eva Bendová

Ráda bych touto cestou podekovala RHC. Chtela bych vyzvihnout vysoce kladný prístup jak po stránce lidské, tak po stránce profesionální. To, co se domluvilo, platilo. Jsou dochvilní, presní, ochotní. Nemovitost byla prodána za krátkou dobu a k naší spokojenosti. Moc dekujeme.


Zdielať

Rady

Prenájom môže spôsobiť spory
Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom al...
REKUPERÁCIA
Dnes sa stávajú už len lepšie a lepšie zateplené domy a sú utesnené tak aby šetrili náklady na vykur...