Slnečný 3 izbový byt - Duklianska, Svidník

Duklianska

Súhrn

Umiestnenie
Duklianska
Cena
63.000 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0792
Možnosť hypotekárneho úveru :
175 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte to pravé miesto pre Váš domov? Táto ponuka je práve pre Vás. Krásny výhľad a dobrá lokalita sú najväčšou prednosťou tejto nehnuteľnosti. Byt s rozlohou 61 m2 sa nachádza na 6 zo 7 poschodí bytového domu na ulici Duklianskej vo Svidníku. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde boli vymenené plastové okná so žalúziami, dvere a podlahy. Cez vstupné dvere sa dostaneme do veľkej chodby so vstavanou skriňou. V kuchyni zostáva kuchynská linka so sporákom a digestorom a je tu aj dostatok priestoru pre stolovanie. Z chodby prejdeme do obývačky, kde sa zmestí masívna sedacia súprava. Z polizby vznikla plnohodnotná spálňa. V detskej izbe si nájdu priestor aj deti. Byt je presvetlený počas celého dňa vďaka orientácii na V-Z. Jadro je možné dispozične zmeniť. Na bytovom dome sa dokončuje úplné zateplenie zo všetkých strán. Hlavnou výhodou je, že byt je stredný a teplý, čím sú minimalizované náklady na jeho vykurovanie. Okolie ponúka veľa možností ako tráviť voľný čas. Za bytovkou je detské ihrisko s preliezačkami a prechádzku v prírode ocenia aj milovníci psíkov. Občianska vybavenosť je veľmi bohatá. V blízkosti je škôlka, škola, obchodné domy, nemocnica. V cene bytu je aj pivnica a spoločný priestor. Navyše Vám pribalíme aj balíček služieb, pomocou ktorého Vám pomôžeme zabezpečiť financovanie a všetko potrebné k prepisu.
Je to skvelá ponuka, tak neváhajte a kontaktujte naše Realitné centrum.

VÝHODY:
• Stredový teplý byt
• Výťah
• Čiastočná rekonštrukcia
• Občianska vybavenosť
• Parkovanie pri objekte
• Rozloha 61 m2

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
61,47 m2
Poschodie:
6
Počet poschodí:
7
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Umakartové
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Eva Bendová

Ráda bych touto cestou podekovala RHC. Chtela bych vyzvihnout vysoce kladný prístup jak po stránce lidské, tak po stránce profesionální. To, co se domluvilo, platilo. Jsou dochvilní, presní, ochotní. Nemovitost byla prodána za krátkou dobu a k naší spokojenosti. Moc dekujeme.


rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Zdielať

Rady