Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2017 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Poschodový 3-iz novobyt - Sov. Hrdinov, Svidník

Sovietskych hrdinov, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Sovietskych hrdinov, Svidník
Cena
60.000 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0523
Možnosť hypotekárneho úveru :
158 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Poschodový 3-izbový byt sa nachádza v centre mesta Svidník. Stavebne sa jedná o prepojenie najvyššieho poschodia s podkrovím. kde máte obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, dve obytné miestnosti a soc. zaradenie.
Vďaka veľkým oknám a priestranným balkónom pôsobia moderným dojmom.
Byt sa predáva v štandardnom vybavení, ktoré predstavuje: bezpečnostné vstupné dvere, laminátová podlaha v kombinácii s dlažbou, keramické obklady v kúpeľni sprchovací kút, Vykurovanie bytu zabezpečí elektrická vykurovacia stropná fólia a vodu ohrejete v elektrickom bojlery. Vďaka tomu sú náklady na bývanie 80 € mesačne.
Investor zateplil bytovku a vymenil strechu z vlastných zdrojov, čím sa nezadlžil fond opráv. Najbližších 20 rokov nebude nutná ďalšia investícia a fond opráv bude len rásť. Nemalú sumu prináša aj príjem z reklamnej plochy.
Do bytu nie je nutné investovať, pretože sa jedná o novostavbu na kľúč. Pred nasťahovaním si treba už iba kúpiť kuchynskú linku podľa vlastných predstáv, a vychutnávať si bývanie v modernom byte s priestranným balkónom.

Výhody:
- Vlastné kúrenie a nízke mes. náklady (úspora 100 €/mes. čo je za 10 rokov 12.000 €)
- Moderné riešenie
- Nová strecha a zateplenie bytového domu zaplatil investor a nebol použitý fond opráv ani žiaden úver, čo by ocenili všetky spoločenstva
- Príjem do fondu opráv z reklamnej plochy
- Priestranný balkón so súkromím
- Novostavba

Srdečne Vás požívam na obhliadku a verím, že sa Vám zapáči aj posledný voľný byt. Tak volajte už dnes.

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
70 m2
Poschodie:
4
Počet poschodí:
4
Počet toaliet:
1
 • Balkón
 • Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné
Zdroj tepla:
 • Elektrická energia
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Rok kolaudácie:
2016
Konštrukcia:
Tehlová
Jadro:
Murované
 • Bezpečnostné dvere
 • Plastové okná
 • Euro okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Ján Hirčko, Svidník

Sám som predával byt asi 2 mesiace, a keď sa mi ozval pán Farkaš, či sa môže prísť pozrieť môj byt, v ten deň mi našiel aj kupujúceho. Od vtedy sa obraciam na jeho pomoc v realitných otázkach. Taktiež môžem povedať, že jeho služby som odporučil aj známemu, kde nastala tá istá situácia a jeho byt predal skôr ako ho nafotil. Vrelo odporúčam.


Zdielať

Rady

Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...