Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Zariadený 2 izb byt v centre mesta - Giraltovce

Súhrn

Umiestnenie
Cena
300 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na prenájom
ID :
PZ0353

Popis nehnuteľnosti

Ihneď obývateľný byt bez nutnosti dodatočnej investície sa nachádza na prvom poschodí tehlovej bytovky v centre mesta. Tvorí ho chodba, slnečná obývačka, spálňa, kúpeľňa s WC a špajza. V obývačke je sedacia súprava s konferenčným stolíkom a obývacia stena s televízorom. V spálni sa nachádza manželská posteľ, poschodová posteľ pre deti a dve skrine. Kuchyňa je vybavená staršou kuchynskou linkou s plynovým sporákom, rohovou lavicou s jedálenským stolom a kombinovaná chladnička s mrazničkou. Kúpeľňa s vaňou je po kompletnej rekonštrukcii. V byte je plávajúca podlaha v kombinácii s praktickou keramickou dlažbou a parketami. K bytu patrí aj priestranná pivnica. Preto ak hľadáte dlhodobý podnájom slnečného bytu priamo v centre mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou, tak táto ponuka Vás určite zaujme.

Celková plocha: 67 m²
Poschodie: 1/2
Vybavenosť: príslušenstvo, nábytok

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
67 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

Marcela Kačmárová, Stropkov

Som veľmi rada, že som oslovila niekoho z RHC...Veľmi mi pomohli, odľahčili situáciu, všetko potrebné zabezpečili. Pán Žak a pani Lenku Flešárová sú veľmi ústretoví a milí. Ďakujem im veľmi pekne za pomoc pri kúpe bytu. 
PS: Nech sa vám darí... :)


Zdielať

Rady

Pozor na zmluvu
Podpísať nepreštudovanú zmluvu? Pozor na NEPRIJATEĽNÉ PODMIENKY V Z...
Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...