Kompletne zrekonštruovaný 2-iz. byt s balkónom - Komenského, Svidník

Komenského, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Komenského, Svidník
Cena
85.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0893
Možnosť hypotekárneho úveru :
305 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Centrum mesta, priestranný byt, zasklenená loggia orientovaná na juh, prvé poschodie a bezbariérový vstup až do bytu? Takéto prívlastky by mal mať ideálny byt hádam pre každého.
Bytový dom bol zateplený v roku 2022. Súčasne bol vymenený aj výťah s novým nástupným poschodím pri vstupe, čím byty spĺňajú bezbariérový prístup.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, takže ďalšie náklady Vás už nebudú čakať. Bola vymenená elektroinštalácia, plastové okná, podlahy , stierky, interiérové a vchodové dvere. Stačí sa nasťahovať a bývať, pretože sa predáva kompletne zariadený. Je vhodný aj na investíciu, pretože môžete ho kúpiť aj s dlhodobými a stabilnými nájomníkmi. O bezpečnosť sa postarajú bezpečnostné dvere zn. Sherlock. V chodbe ostáva botník a šatník. V priestrannej obývačke si oddýchnete na gauči, ktorý je súčasťou ceny, ako aj konferenčný stolík a obývacia stena. Loggia je zasklenená a orientovaná na juh. Teplé slnečné lúče Vám pomôžu načerpať energiu po ťažkom dni. Do špajze s poličkami si môžete odložiť veľa vecí. V spálni ostáva manželská posteľ a vstavaná skriňa na mieru. Kuchyňa je zariadená kuchynskou linkou až po strop, tiež na mieru. V kuchyni ostáva dostatok priestoru na stolovanie, ďalšiu skrinku a chladničku, ktorá je taktiež v cene. V murovanej kúpeľni ostáva umývadlo, rohový sprchovací kút a aj práčka. WC je samostatné.
Centrum a okolie ponúka vynikajúcu občiansku vybavenosť: školu, škôlku, ZÚŠ, obchody, úrady. Len pár metrov od bytového domu sa nachádza aj reštaurácia a palacinkáreň FAMB, kde Vám bude určite chutiť. Centrum a pešia zóna je len kúsok, kde nájdete aj našu kanceláriu rhc.sk.
Tak ak túžite doniesť si len svoje osobné veci a bývať, alebo investovať a mať pasívny príjem z prenájmu nehnuteľnosti so stabilnými nájomcami, tak neváhajte a kontaktujte ma. Radi a zdarma Vám pomôžeme vybaviť aj hypotekárny úver.

Výhody:
• Centrum mesta
• Občianska vybavenosť
• Kompletná rekonštrukcia
• Nábytok v cene
• 1.poschodie + bezbariérový výťah
• Možnosť kúpy aj s nájomníkmi

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
59,82 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
8
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Loggia
  • Orientácia:
    • Juh

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Marcela Kačmárová, Stropkov

Som veľmi rada, že som oslovila niekoho z RHC...Veľmi mi pomohli, odľahčili situáciu, všetko potrebné zabezpečili. Pán Žak a pani Lenku Flešárová sú veľmi ústretoví a milí. Ďakujem im veľmi pekne za pomoc pri kúpe bytu. 
PS: Nech sa vám darí... :)


rod. Sabolová

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii RHC Svidník za predaj bytu. Celý tím RHC vykonal profesionálnu prácu v korektnom jednaní. Predaj prebehol rýchlo k našej spokojnosti.

Slavomir Novotňak

Maximálna spokojnosť, komplet servis, bezstarostnosť, hladký priebeh


Zdielať

Rady

Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...
Bývanie v kontajnerovom dome
Ešte pred pár rokmi boli ľudia obývajúci kontajnerové domy častým terčom posmechu. Napriek expanzii ...