2-izb byt s balkónom a vlastným kúrením - Športová, Stropkov

Športová, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Športová, Stropkov
Cena
70.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0272
Možnosť hypotekárneho úveru :
194 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Slnečný 2 izbový byt s balkónom a nízkymi mesačnými nákladmi má po rekonštrukcii moderné dispozičné riešenie. Nachádza sa v obľúbenej lokalite okresného mesta Stropkov na ulici Športovej.

Za vstupnými dverami bytu je chodba s dvoma praktickými výklenkami na umiestnenie vstavaných skríň a botníkov, čo určite oceníte pri odkladaní práve nepoužívaného sezónneho oblečenia, obuvi ale aj iných vždy potrebných vecí. Z chodby je vstup do veľkej spálne, modernej obývačky a kúpeľne s WC. Veľkou výhodou priestrannej spálne je zastrešený balkón orientovaný do dvora plného zelene, kde si môžete vychutnávať rannú kávu. Navyše táto izba tiež ponúka vždy potrebný odkladací priestor vo forme predprípravy na umiestnenie šatníka. Dispozičnou zmenou bytu bolo docielené moderné a praktické prepojenie obývačky s kuchyňou. Na bielej kuchynskej linke je kvalitná kameninová pracovná doska a ten istý materiál použitý aj na parapetných doskách. Znížené stropy s moderným bodovým osvetlením kombinované s bežnými lampami Vám dáva možnosť prispôsobenia si osvetlenia aktuálnym potrebám a náladám. Byt má vlastné vykurovanie, murované jadro, čiastočne novú elektroinštaláciu, vonkajšie žalúzie a plávajúcu podlahu v kombinácii s dlažbou. Množstvo odkladacieho priestoru v byte je doplnené o samostatnú pivnicu. V kúpeľni je osadená vaňa s umývadlom, rebríkový radiátor, WC a predpríprava na práčku a sušičku. Praktickým doplnkom je aj okno, zabezpečujúce prílev denného svetla a vzduchotechnika. Byt sa nachádza v už zateplenej bytovke s novou strechou, čo v kombinácii s vlastným kúrením z neho robí nízko - nákladové bývanie.

VÝHODY:

  • Moderné dispozičné riešenie
  • Vlastné kúrenie a zateplená bytovka
  • Zastrešený balkón
  • Čiastočná rekonštrukcia
  • Aj cez hypotéku

Ak hľadáte svoje bývanie s dostupnou kompletnou občianskou vybavenosťou, alebo chcete investovať peniaze do nehnuteľnosti za účelom jej prenájmu, alebo neskoršieho predaja, tak táto ponuka bytu s balkónom a vlastným kúrením je nato ako stvorená.

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
59,9 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
1
  • Balkón

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné
Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Prietokový ohrievač (plynový)

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Murované
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Žaneta Šuťáková

Maximálna spokojnosť, veľmi dobré jednanie. Spolupráca na vysokej úrovni. Môžeme len odporučiť.


Ivana Michels, Anglicko

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Lenke Flešarovej za sprostredkovanie a realizáciu kúpy bytu. Za jej profesionány prístup, ochotu a milé jednanie. Určite budem odporúčať mojim známym. 

Martin Marcinčin, Stebník

Chcel by som sa Vám poďakovať za Vaše služby za ochotu komunikáciu efektívnosť za vašu profesionálnosť. Som veľmi spokojný a určite sa obrátim na Vás aj v budúcnosti. S pozdravom


Zdielať

Rady

VYKUROVACÍ SYSTÉM HEATFLOW
Heatflow je účinný vykurovací systém určený pre dosiahnutie najvyššieho tepelného komfortu vo vašej ...
Ako postupovať, keď zistíme, že nebudeme schopní splácať...
Podľa zákona prijatého počas prvej vlny pandémie koronavírusu mohla banka alebo pobočka zahraničnej ...