Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2021 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

2 izb. byt na 1. poschodí - Ľ. Štúra, Svidník

Ľ. Štúra, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Ľ. Štúra, Svidník
Cena
72.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0830
Možnosť hypotekárneho úveru :
200 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Príjemné prostredie, dobrá lokalita, slnečný byt orientovaný na juh. Tak znie naša ponuka na 2-izbový byt nachádzajúci sa na ulici Ľ. Štúra. Bytový dom sa v tomto čase zatepľuje. Pri vstupe do bytu je dostatočné miesto na vešiakovú skriňu. Z chodby sa vchádza do všetkých obytných miestností. Obývačka je priestranná, zmestí sa tam masívna sedačka a ostane aj dostatok priestoru na stolovanie. V kuchyni je staršia kuchynská linka. Jadro je umakartové do ktorého sa dostanete z kuchyne aj z chodby. Vedľajšia izba pôsobí vzdušne a slúži ako spálňa. V byte sú plastové okná. Súčasťou bytu je komora, ktorá môže slúžiť aj ako šatník. Byt je na vynikajúcom 1. poschodí a bytový dom je s výťahom. K bytu patrí aj pivnica. V blízkosti sa nachádza materská škola, ihrisko a obchodné centrum.
Cena je vrátane právneho servisu. Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte naše realitné centrum, kde Vám radi pomôžeme aj s jeho financovaním.

VÝHODY:
• tiché prostredie
• stredový byt
• blízkosť centra
• občianska vybavenosť
• nízke mesačné náklady
• orientácia na juh

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
63 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
8
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
Orientácia:
  • Juh

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
pôvodný stav
Jadro:
Umakartové
  • Plastové okná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Milka Š., Svidník

Srdečne ďakujeme pani Regrutovej a celému kolektívu RHC za to, že nám našli perfektné bývanie, :-)  Sme tu veľmi spokojní .


rod. Vandová, Okrúhle

Nikdy sme nemali skúsenosti s realitnou kanceláriou a preto sme do toho išli tak opatrne. Nakoniec sa chceme poďakovať maklérovi Pavlovi Žákovi zato, že nás oslovil. Naozaj môžeme túto realitku len odporučiť všetkým ktorý sa rozhodujú. Ďakujeme a želáme veľa klientov.

Zdielať

Rady

Realitná kancelária alebo radšej na vlastnú päsť?
Orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami nie je jednoduché. Podvody pri predaji bytov sa v posledných...
AKO ZÍSKAŤ ÚVER NA KÚPU BYTU?
Požičať si na bývanie je v súčasnosti výrazne komplikovanejšie ako pred pár mesiacmi. Banky totiž ne...