Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2017 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

2,5-izb.byt v blízkosti Domaše - Turany nad Ondavou

Turany nad Ondavou, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Turany nad Ondavou, Slovensko
Cena
16.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Byt
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0283
Možnosť hypotekárneho úveru :
47 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

2,5-izb.byt sa nachádza na prízemí v tehlovom bytovom dome v obci Turany nad Ondavou. Byt je v pôvodnom stave. Výmera bytu 73 m2. Byt sa predáva zo zariadením. Pozostáva z chodby, obývacej izby, kuchyne, detskej izby, spálne, kúpeľne so sprchovacím kútom a vaňou a samostatným WC. V spálni sa nachádza elektrický krb, na spríjemnenie zimných večerov:-). Vykurovanie gamatkami. K bytu patrí pivnica, plechová garáž a záhradka, kde si môžete dopestovať vlastnú zeleninu. K bytu taktiež patrí aj vlastný dvor, kde  môžete tráviť voľný čas s priateľmi a s rodinou, grilovať alebo len tak ležať a relaxovať :-). Byt je vhodný na celoročné bývanie pre rodinu alebo pre vášnivého rybára, ktorý to ma na skok od Domaše.

VÝHODY:
- prerobenie podľa vlastných predstáv
- v blízkosti rekreačnej oblasti Domaša
- vlastný dvor
- prízemie
- tehlová stavba
- materská škola, potraviny

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
73 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
pôvodný stav
Jadro:
Murované
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Ing. Milan S, Nižný Orlík

Bol som maximálne spokojný, pretože sa jedná o kolektív fundovaných pracovníkov a pristupujú vysoko zodpovedne. Aj po predaji mi vyšli maximálne v ústrety.


Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

Zdielať

Rady